Jesteś tutaj: HomeUncategorisedCyfrowa przyszłość miedzi - Startujemy!

Cyfrowa przyszłość miedzi - Startujemy!

KGHM4 października 2023 r. podczas spotkania szkół kształcących w zawodach IT podpisano porozumienie o podjęciu współpracy w ramach programu „Cyfrowa przyszłość miedzi” pomiędzy ZSE w Bolesławcu a Odziałem Ośrodka Przetwarzania Informacji KGHM Miedź S.A. z siedzibą w Lubinie. Ze strony KGHM Polska Miedź S.A. sygnowali dokument: Adam Bugajczyk – Zastępca Dyrektora Naczelnego OCOPI oraz Paweł Benderowicz - Kierownik Wydziału Spraw Osobowych, Umów, Logistyki i Administracji, ze strony Zespołu Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu – Dyrektor Andrzej Leśniewski.
Po pilotażowej edycji i niezwykłej inauguracji „Cyfrowej Przyszłości Miedzi” „programujemy się” na odkrywanie nowinek technologicznych typowych dla IT i IO.
Stratujemy i włączamy „POWER”! Czekamy z niecierpliwością na harmonogram działań zaplanowanych na ten rok. W „Elektroniku” przybywa zainteresowanych ofertą projektu. Wyróżnia nas działanie, dlatego włączamy się w każdą akcję. Ruszamy od 23 października 2023 roku ze szkolnymi kołami naukowymi:
· Programowanie - Arkadiusz Przybylski,
· Innowacje – Jarosław Majko,
· Sztuczna inteligencja – Krzysztof Wolski,
· Aplikacje mobilne – Łukasz Hałat, Łukasz Zmitrukiewicz.
Kapituła zaprasza do udziału w pierwszym konkursie polegającym na opracowaniu projektu graficznego – logo programu „Cyfrowa Przyszłość Miedzi”, które stanie się elementem oficjalnej identyfikacji wizualnej i będzie przeznaczone do celów promocyjnych, popularyzatorskich, korespondencyjnych i identyfikacyjnych. W szczególności wykorzystywane będzie ono na materiałach poligraficznych, wydawnictwach, plakatach, ulotkach, ogłoszeniach prasowych i spotach telewizyjnych, banerach promocyjnych, gadżetach okolicznościowych, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej. Czekamy na regulamin i startujemy! Nagrody i nobilitacja mogą zaskoczyć…

386645267 813323937464181 4831050965207415668 n
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 710 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony