Jesteś tutaj: HomeUncategorisedEmilia Turecka i Marcin Witnik finalistami II Ogólnopolskich Mistrzostw IT w dywizji AI dla szkół ponadpodstawowych

Emilia Turecka i Marcin Witnik finalistami II Ogólnopolskich Mistrzostw IT w dywizji AI dla szkół ponadpodstawowych

logo MIT 2022
Nie każdy potrafi zanurzyć się w świecie sztucznej inteligencji i samodzielnie tworzyć projekty z wykorzystaniem technologii uczenia maszynowego. A jednak Emilia i Marcin, dzięki swojej pasji i wykładom na temat połączeń neuronowych, znaleźli się w finale II Ogólnopolskich Mistrzostw IT w dywizji AI dla szkół ponadpodstawowych. W klasyfikacji ogólnej uplasowali się na pierwszym miejscu.
7 października 2023 r. będą reprezentować „Elektronik” w finale mistrzostw, które odbędą się podczas największych targów rozrywki i multimediów w Europie Środkowo-Wschodniej - Game Arena. Trzymamy kciuki za naszych finalistów i życzymy im kreatywnych rozwiązań.
   
WhatsApp Image 2023-10-03 at 12.35.43
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony