Jesteś tutaj: HomeUncategorisedOlimpiada Informatyczna 2023

Olimpiada Informatyczna 2023

Wielkimi krokami zbliża się XXXI Olimpiada Informatyczna. Zawody pierwszego stopnia rozpoczną się już za niecały miesiąc! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w XXXI OI. Uczestnictwo w Olimpiadzie to ciężka praca, ale jej efekty pozostają na całe życie. Na najlepszych już w tej edycji czekają atrakcyjne nagrody. Wszyscy finaliści Olimpiady mają zagwarantowany wstęp na dowolne studia informatyczne w Polsce, a laureaci otrzymują wysokie stypendia ufundowane przez NASK - PIB.

plakat 31olimpiada informatyczna282

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 1065 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony