Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDzień pierwszoklasisty 2023

Dzień pierwszoklasisty 2023

dp912 września 2023 roku w naszej szkole odbył się Dzień Pierwszoklasisty. Jak co roku do zdarzenia doszło, dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, który udostępnił nam swój obiekt, przy ulicy Spacerowej. Około godziny 9:00 Pierwszoklasiści wraz z Wychowawcami wyruszyli w kierunku OWS, gdzie nauczyciele wraz ze starszymi uczniami i Samorządem Uczniowskim przygotowywali miejsce, by powitać nowych uczniów naszej szkoły. Gdy wszyscy dotarli na miejsce, Pierwszoklasistów czekały różnorodne konkurencje, takie jak: malowanie portretu swojego wychowawcy, komponowanie klasowego okrzyku, czy przygotowanie przebrania kota. Po tych trzech rywalizacjach podliczone zostały punkty i ogłoszono wstępne wyniki. Jednak to nie koniec z frajdy przygotowanej dla Pierwszoklasistów. Nauczyciele Wychowania Fizycznego postarali się, aby impreza miała również charakter sportowy, przygotowując wiele ciekawych, i niekoniecznie łatwych, konkurencji, po których to dopiero wyłoniono ostatecznych zwycięzców. Były one następujące: Miejsce 1. - Klasa 1 E Miejsce 2. - Klasa PE Miejsce 3. - Klasa P Zwycięzcy zostali nagrodzeni, a klasa, która zajęła pierwsze miejsce wygrała pyszny tort. Wszyscy świetnie się bawili, mając również do dyspozycji rozpalone ognisko, przy którym można było zjeść smaczną kiełbaskę. Pogoda była cudowna, słoneczko świeciło, co dodało pozytywnego klimatu temu wydarzeniu. Mamy nadzieję, że tegoroczni Pierwszoklasiści zapamiętają ten dzień do końca życia. Witamy w ZSE!

Bartosz Dimitrov 3 P

 

dp1dp2dp3dp4dp5

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony