Jesteś tutaj: HomeUncategorisedTargi w Oławie

Targi w Oławie

Szanowni Państwo,

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu zachęca młodzież z Państwa placówki do udziału w pierwszych Wojskowych Targach Służby i Pracy, które odbędą się w Oławie - Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy, ul.3 Maja 18e - w dniach 17-18 marca 2023 r. (piątek - sobota).

Udział w Targach to szansa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej pracy, stałego wynagrodzenia lub chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu.  

W czasie Targów od godz. 9.00 do 18.00 będzie można sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po służbę zawodową. Każdy będzie mógł porozmawiać osobiście z rekruterem, studentami uczelni wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP. Dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, wynagrodzenia i profity. Zainteresowani pracą na stanowiskach cywilnych w resorcie obrony narodowej będą mogli poznać ofertę jednostek i instytucji wojskowych.

Na uczestników czekać będzie także poczęstunek w postaci wojskowej grochówki. 

Bliższych informacji na temat Wojskowych Targów Służby i Pracy udzielają: mjr Maciej Lis (tel. 697 107 297) lub kpt. Marek Wągiel (tel. 508 557 694).

Pytania można kierować również na adres:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 647 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony