Jesteś tutaj: Home

Szkolna liga e-sport!

LOLDrodzy uczniowie!

Rusza szkolna liga e-sport! Zgłoszenia są przyjmowane przez uczniów klasy 1T: Marka Engela, Mateusza Walęgę, Macieja Dybała i Szymona Grabarza w dniach 03.10.2016 – 14.10.2016 r.

 

Do wyboru są następujące gry:

1. Counter-Strike : Global Offensive

2. HeartStone

3. League Of Legends.

Czytaj więcej...

III miejsce Hani

Podczas festynu rodzinnego zorganizowanego przez Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Mikołaja w Bolesławcu, dnia 24.09.2016 r., odbył się już VIII Przegląd Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży - Cantate Domino. Wśród wielu uczestników przeglądu znalazła się także nasza uczennica i koleżanka - Hania Druzgała z klasy II H pod opieką pana katechety Adriana Kosa. W swojej kategorii – młodzież soliści - zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Samorząd uczniowski wyniki

W wyniku dzisiejszych wyborów
do samorządu uczniowskiego

Przewodniczącą SU została Alicja Mrozik
z wynikiem 111 p.

Zastępcą przewodniczącej SU został Michał Stefański
z wynikiem 104 p.

Gratulujemy!!!
Wszystkim kandydatom dziękujemy za zaangażowanie 

Pozytywnie zakręceni V

IMG 3748

Przez ostatnie miesiące w naszej szkole prowadzona była już po raz IV zbiórka plastikowych nakrętek. W czerwcu 2016 r. nasze szkolne zbiory (prawie 6 wielkich worków budowlanych, fotka po prawej) przekazaliśmy dla Kacpra Gwaja (link do strony Kacpra na facebooku). Wspieramy Kacperka w taki sposób. Zebrane nakrętki sfinansują pokrycie niewielkiej części kosztów turnusów rehabilitacyjnych i ostatnio także terapii logopedycznej. Udało się to głównie dzięki waszemu, moi drodzy uczniowie, wsparciu i zaangażowaniu - za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Każda większa ilość zebranych nakrętek będzie przeznaczana na nowego podopiecznego, który potrzebuje pomocy. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za pomoc i przypominamy, że nakrętki w dalszym ciągu można przynosić do Pana Mariusza Potyszki (sala 36), pozytywnie zakręceni otrzymają dodatnie punkty.

 

 
Czytaj więcej...

VI spotkanie Klastra Edukacyjnego "Invest in EDU"

Invest in Edu - logo16 czerwca w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST PARK" odbyło się VI spotkanie Klastra Edukacyjnego "Invest in EDU". Spotkanie dotyczyło zmian w szkolnictwie zawodowym proponowanym przez Ministerstwo Edukacji, w szczególności współpracy między szkołami a zakładami pracy i tworzenia klas patronackich.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 74

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony