Jesteś tutaj: Home

Elektronik VIII w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

DSC03704W czwartek, 8 października w Olszynie Lubańskiej, odbył się Finał Województwa Dolnośląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na linii startu stanęło 17 drużyn, które zwyciężyły w swoich okręgach. Nasz powiat reprezentowany był przez uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych. Nasza drużyna zajęła w zawodach bardzo dobre VIII miejsce.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2015-09-30 13.47.35W minioną środę odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny – reprezentacja chłopców, która tego dnia broniła mistrzostwa wywalczonego w poprzednim roku oraz reprezentacja dziewcząt, która po kilku latach przerwy, spowodowanej małą ilością dziewcząt w naszej szkole, znów stanęła na linii startu.

Czytaj więcej...

II edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu

logo igrzyskCelem Olimpiady jest popularyzacja wiedzy o sporcie w zakresie jej historii,
znajomości podstawowych przepisów i zasad poszczególnych dyscyplin sportu,
upowszechnianie zasad olimpizmu, idei, kultury Olimpijskiej oraz aktywizowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłębiania wiedzy o sporcie oraz zdiagnozowanie stanu wiedzy wśród uczniów na szczeblu całego Kraju.

Czytaj więcej...

STYPENDIUM IKEA FAMILY

ikeaswiety mikolajNasza szkoła kolejny raz zakwalifikowała się do elitarnej grupy korzystającej z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY (przy współpracy Fundacji św. Mikołaja). Aby otrzymać stypendium finansowe, należy spełnić następujące warunki:

Czytaj więcej...

Strona 1 z 56

 

Aktualności PC World

Portal IDG.pl to serwis agregujący informacje poświęcone rynkowi teleinformatycznemu pochodzące z trzynastu serwisów internetowych oraz sześciu czasopism należących do wydawnictwa IDG Poland S.A. Zebrane w jednym miejscu i na bieżąco aktualizowane wiadomości ze świata IT wraz z rozbudowanym archiwum tekstów pochodzących z czasopism stanowią najobszerniejszy na rynku pakiet materiałów na temat branży, produktów i usług teleinformatycznych Aktualności PC World
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

blog1

 
Nadzór nad projektem: Maciej Pronkiewicz 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony