Jesteś tutaj: Home

Wiktoria w gronie Stypendystów Prezesa Rady Ministrów

styphyjek6W dniu 1 grudnia 2017 r. Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej i Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty wręczyli dyplomy 112 stypendystom Prezesa Rady Ministrów uczniom dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych z rejonu wałbrzyskiego i jeleniogórskiego. Gala odbyła się w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju. 

 O stypendium Prezesa Rady Ministrów mogli ubiegać się uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej  w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Naszą szkołę reprezentowała Wiktoria Jędryczka z klasy III H. Gratulujemy!

Nowa odsłona Święta Patrona w Elektroniku

Patron 1Niesprzyjająca pogoda nie odstraszyła najmłodszych adeptów Elektronika od rozpoczęcia niezwykłej przygody. Ciekawość była udziałem pierwszoklasistów z wiadomych przyczyn jak i organizatorów tegorocznego święta ZSE w Bolesławcu, którzy zmienili formułę organizacji Dnia Patrona.

Po raz pierwszy przygotowano quest wymagający od uczestników zmierzenia się z nieznanym. Pięć drużyn wspieranych przez wychowawców klas pierwszych wyruszyło spod budynku ZSE do 5 różnych lokacji wyznaczonych przez instrukcje przygotowane w formie narracji wręczone przez dyrektora szkoły.

Wszyscy zmierzali w jednym kierunku – odkrycia tajemnicy życia i działalności Ignacego Domeyki. Podobnie jak on musieli zmierzyć się z trudnościami wędrówki i zagadkami nauki. Zbiorowego wysiłku wymagało odczytanie zaszyfrowanej instrukcji zawierającej archaizmy, parafrazy i inne metafory. A to dopiero początek. Potem było już tylko trudniej, bo działali pod presją czasu.

Czytaj więcej...

XIII Dolnośląski Mityng w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych

24067790 1620767837974919 2128938160346328040 nJedną z imprez, które cyklicznie odbywają się na Sali ZSE, jest Dolnośląski Mityng w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych. XIII edycja tych zawodów odbyła się we wtorek – 28 listopada. 
Dziękujemy wszystkim uczniom „Elektronika”, którzy biorą aktywny udział w organizacji tych zawodów i pomagają w ich przeprowadzeniu. W tym roku byli to:
Sebastian Koronczewski IV T
Dariusz Mszal IV T
Sebastian Ludziak IV T
Jacek Myjkowski  II T
Monika Prosół II H
Aleksander Sawicki III E

Dziękujemy także klasie III T za pomoc w uprzątnięciu sali.

XIII Dolnośląsk...
XIII Dolnośląsk...
XIII Dolnośląsk...

Niespodzianka!

Odwiedził nas św. Mikołaj i zostawił taki prezent... IMG 20171206 074221 1

Olimpiada Przedsiębiorczości 07.12.2017

Olimpiada Przedsiębiorczości pod hasłem "Sukces w biznesie"

7 grudnia 2017 r. (czwartek) godz. 9.00 - 10.00 sala nr 5 i świetlica

Opiekunowie: Beata Solpa-Tertel i Andrzej Pęczkowski

O olimpiadach

olimpiady-medialne-2017

W poprzednim tygodniu odbyły się pierwsze etapy olimpiad o tematyce medialnej i filmowej (Olimpiada Wiedzy o Mediach, Olimpiada Medialna, Olimpiada Cyfrowa, Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej).
Uczniowie naszej szkoły już od czterech lat uczestniczą w tych konkursach (w tym roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej).

Czytaj więcej...

Dodatkowy nabór na kurs projektowania CAD/CAM

UWAGA!!!

 Są jeszcze wolne miejca na kursie VCC projektowania CAD/CAM:

  • Grupa I - 2 osoby
  • Grupa II - 3 osoby.

Zajęcia grupy pierwszej odbywają się we wtorki i środy od godz. 15 w sali nr 19/20, grupa druga rozpocznie zajęcia prawdopodobnie w styczniu.

Łączna liczba godzin - 60.

Kurs kończy się międzynarodowym certyfikatem VCC.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszę o pilny kontakt.

Nasze wolontariuszki zadbały o dobrą zabawę dla dzieci niepełnosprawnych.

image001Po raz 15 Polski Czerwony Krzyż w Bolesławcu zorganizował Zabawę dla Dzieci Niepełnosprawnych z powiatu bolesławieckiego.
Zabawa odbyła się w sobotę 18 listopada 2017 roku w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. W. Lutosławskiego w Bolesławcu – uczestniczyło w niej 60 dzieci wraz z opiekunami. Dobrej zabawy życzyli wszystkim Pani Katarzyna Grzelczyk, która reprezentowała Starostwo Powiatowe w Bolesławcu oraz z-ca prezydenta Bolesławca Pan Kornel Filipowicz. Wolontariuszki Zespołu Szkól Elektronicznych: Kasia Liput i Gabriela Stelmaszek prowadziły konkursy, gry i zabawy dla dzieci, pomagały przy przygotowaniu poczęstunku i zadbały aby wszystkie dzieci świetnie się bawiły.

Czytaj więcej...

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

olimpiada-promocji-zdrowego-stylu-zycia-pck-2017Dnia 16 listopada 2017 roku w Zespole Szkol Elektronicznych w Bolesławcu odbył się etap szkolny Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – konkursu dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć . Uczestnicy Olimpiady musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii, znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wiedzą na temat PCK.

Strona 1 z 55

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

logo

sport

biblioteka

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony