Jesteś tutaj: Home

Gramy grubo czyli PGA 2016

phoca thumb l dsc 864322 października o godzinie 7:00 wyjechaliśmy na jednodniową wycieczkę na PGA (Poznań Game Arena) do Poznania. Uczniowie naszej szkoły z klas IH, IT, ITI, IIT, IITI, IIH, IIIH, IVH, IVF, IVE, pod okiem pana Mariusza Potyszki oraz Grzegorza Chudzika dumnie reprezentowali naszą szkołę i korzystali z atrakcji obiektu. Barwne postacie, stoiska pełne technologicznych nowinek i możliwość gry na super wydajnym sprzęcie to tylko część z atrakcji, które spotkać mogliśmy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Czytaj więcej...

Konkurs na plakat dla Zarządu Klubu Sportowego BTS w Bolesławcu

Emilka Kucharska copyW październiku 2016 roku w ZSE odbył się konkurs szkolny dla uczniów o specjalności cyfrowych procesów graficznych. Organizatorem konkursu był Zarząd Klubu Sportowego BTS w Bolesławcu. Celem konkursy było stworzenie plakatu, który miał informować kibiców o zapowiedzi na najbliższy mecz rozgrywany w ramach II ligi mężczyzn w piłce siatkowej. Uczniowie klasy 4H stanęli na wysokości zadania i z zapałem wzięli udział w tym atrakcyjnym przedsięwzięciu. Po obradach jury bezkonkurencyjną okazała się być Emilia Kucharska, która wykonała bardzo ciekawy i profesjonalny szablon plakatu, za co została oficjalnie nagrodzona podczas aktualnych rozgrywek siatkarskich w dniu 23.10.2016 r.

Kampania walki z głodem

logaWolontariuszki SK PCK przy Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu : Wiktoria Kłonicka, Patrycja Pokładek, Milena Marciniak, Wiktoria Miler i Nikola Dzieduszek aktywnie włączyły się do ogólnopolskiej Kampanii Walki z Głodem Na świecie co 3,6 sekundy ktoś umiera z głodu. Ok. 815 milionów ludzi w świecie cierpi głód i niedożywienie.

Czytaj więcej...

Szlakiem tajemnic i historii, czyli wycieczka IIT

10 października rano spod szkoły wyruszyliśmy na długo wyczekiwaną wycieczkę . Jechała tylko nasza klasa, czyli II T. Głównym celem wyjazdu była integracja zespołu i lepsze poznanie się w miłych okolicznościach przyrody.. Nie znalazła się ani jedna osoba, która by nie pojechała, dlatego każdy miał szansę poznać się z mniej oficjalnej strony.

Czytaj więcej...

Życzenia z okazji DEN

Każdy młody człowiek potrzebuje drogowskazu,14691447 1183112568378202 1582184989217260482 o
bo żyjemy w świecie ginących wartości...
Edukacja otwiera okno na świat i pokazuje,
jak odróżnić dobro od zła...
Nauczyciel staje się przewodnikiem po świecie piękna
i rozbudza pragnienie poznania siebie i otoczenia.
A. L.
 

Z okazji powołania Komisji nad Edukacją Młodzi Szlacheckiej Dozór Mającej życzymy wszystkim pracownikom Edukacji otwartości naproblemy młodych ludzi, mądrości życiowej i spełnienia w krzewieniu dzieła serca. Uczniowie, pracownicy obsługi i administracji, Grono Pedagogiczne, dyrekcja ZSE w Bolesławcu.

Strona 1 z 76

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony