Jesteś tutaj: Home

Kontakt z uczniami odbywającymi praktyki / staże zawodowe - maj 2014r

Poniżej znajduje się link do formularza, który obowiązkowo muszą wypełnić wszyscy uczniowie odbywający praktykę miesięczną i staż w maju 2014r.

SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI NA TARGI CEBIT DO HANNOVERU

hanover

12 marca 2014r. uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Hannoveru. Była to kolejna okazja, aby informatycy i teleinformatycy poznali nowe technologie, sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie na targach specjalistycznych CEBIT 2014. Wyjazd realizowany był w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II” i zorganizowany przez DCIZiDN w Wałbrzychu. W wycieczce brało udział 45 uczniów i 3 opiekunów. Celem wycieczki było przede wszystkim zapoznanie uczniów z najnowszymi technologiami i działaniami badawczo-rozwojowymi w branży informatyczneji teleinformatycznej.

Czytaj więcej...

ZSE wspiera Szpikoladę.

bieg-1Kilkunastu uczniów naszej szkoły postanowiło w aktywny sposób spędzić sobotni poranek. W związku z tym wzięli oni udział w "I Biegu dla szpiku" organizowanym w ramach akcji "Szpikolada". Organizatorem tego wydarzenia był Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego oraz klub MKS Bolesłavia. Linia startu i mety znajdowała się przy ulicy Komuny Paryskiej, a trasa obejmowała także ulice Opitza, Karola Miarki, Kościelną, Zacisze i Kutuzowa. Celem biegu było spopularyzowanie biegania oraz idei oddawania szpiku kostnego. Gdzieniegdzie można było zobaczyć osoby z naklejkami na plecach z napisem "Dla Kuby".

Czytaj więcej...

III Forum Zawodowe w naszej szkole

PLAKAT2 1024 768

III Forum zawodowe już za nami. Zdjęcia, filmy, prezentacje, sprawozdania oraz podsumowania znajdują się na oficjalnej stronie forum forum3.zse.boleslawiec.pl.

Zapraszamy !

Niemiecki w branży informatycznej – konkurs Computer – meine Welt

DSC03738Język obcy zawodowy powoli jest wprowadzany do szkół technicznych. Tematyczny konkurs Computer – meine Welt (Komputer to mój świat) zorganizowany 19 marca 2014 r. w Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu był zwiastunem nowego podejścia do nauki języka niemieckiego. Elektronik wprowadza swoich uczniów w świat języka obcego branżowego, aby zwiększyć ich szanse w przyszłej pracy zawodowej.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 41

Aktualności PC World

Portal IDG.pl to serwis agregujący informacje poświęcone rynkowi teleinformatycznemu pochodzące z trzynastu serwisów internetowych oraz sześciu czasopism należących do wydawnictwa IDG Poland S.A. Zebrane w jednym miejscu i na bieżąco aktualizowane wiadomości ze świata IT wraz z rozbudowanym archiwum tekstów pochodzących z czasopism stanowią najobszerniejszy na rynku pakiet materiałów na temat branży, produktów i usług teleinformatycznych Aktualności PC World
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

 
Nadzór nad projektem: Maciej Pronkiewicz 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony