Jesteś tutaj: Home

Harmonogramy kursów kwalifikacyjnych

Zamieszczam wstępne harmonogramy kursów kwalifikacyjnych. Przypominam iż obecnośc na zajęciach jest obowiązkowa (szczególnie pierwsze spotkanie). W przypadku kursu na wózki widłowe możliwe jest komercyjne uczestnicto osób z poza listy podstawowej - całkowity koszt udziału w kursie 150 zł (tylko osoby pełnoletnie).

Jeszcze raz prosze o ocenę możliwości uczestniczenia w kursach i w przypadku wątpliwości zgłoszenie takiego faktu. Jeśli osoba z listy podstawowej zrezygnuje z uczestnictwa w kursie już w trakcie trwania - zostanie obciażona pełnymi kosztami. Informacje o ewentualnej rezygnacji proszę przekazac jak najwcześniej (przed terminem rozpoc zecia kursu).

szczegóły - Czytaj więcej

Czytaj więcej...

Wyniki rekrutacji na kursy kwalifikacyjne

KURSY10 września 2014r. zakończona została rekrutacja na bezpłatne kursy kwalifikacyjne w ramach projektu MKZII. Publikuję listy osób zakwalifikowanych. Jeśli osoba zakwalifikowana z jakiś względów rezygnuje z uczestnictwa w kursie - prosze niezwłocznie mnie o tym poinformować ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub osobiście), wówczas na listę podstawową "wchodzą" osoby z listy rezerwowej w kolejności w jakiej się tam znajdują. Ze względu na to iż kursy będą trwały w tym samym czasie, uczniowie składający większą ilość podań zostali zakwalifikowani tylko na 1 kurs.

Proszę dokładnie śledzic stronę szkolną ponieważ w najbliższym czasie pojawią sie na niej  harmonogramy poszczególnych kursów.

Zajęcia będą rozpoczynały się popołudniami (po godz. 15.00) i mogą trwać nawet do 19-20. Mogą również zostać zaplanowane w soboty. Jeśli ktoś z zakwalifikowanych osób wie, że będzie mu trudno w tak zorganizowanych zajęciuach uczestniczyć - proszę o jak najszybszą informację o rezygnacji aby nie blokować miejsc osobom chętnym !!!!

Listy uczestników - kliknij "Czytaj więcej"

Czytaj więcej...

Kursy kwalifikacyjne MKZII 14/15

kursyDo dnia 10.09.2014r (środa) trwa nabór kandydatów na 3 kursy kwalifikacyjne organizowane w Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu. Uczestnictwo w kursach jest bezpłatne. Kursy będą realizowane w tym roku kalendarzowym. Chętni mogą zapisywać się na następujące formy kursowe:

1. Kierowca wózka jezdniowego  z napędem silnikowym z uprawnieniami na bezpieczną wymianę butli gazowej (uczniowie pełnoletni)  (15 miejsc)

2. Operator maszyn poligraficznych fleksograficznych (15 miejsc)

3. Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (15 miejsc)

 

szczegóły - kliknij "czytaj więcej"

Czytaj więcej...

Elektronik wspiera uczniów dzięki Funduszowi IKEA Family

IKEA Family podała listę szkół zakwalifikowanych do swojego programu stypendialnego.

Zespół Szkół Elektronicznych w Bolesławcu znalazł się w elitarnej grupie 48 szkół z całej Polski, które zostały zakwalifikowane do III edycji Funduszu Stypendialnego IKEA Family.

Fundacja doceniała trud jaki na co dzień wkładamy w tworzenie naszym uczniom warunków do zdobywania wiedzy, rozwijania swoich pasji i zainteresowań oraz organizację wypoczynku i integracji. Dostrzeżono również wysoki poziom współpracy z organizacjami działającymi w otoczeniu szkoły i zaangażowanie uczniów w działania ponadstandardowe (np. wyjazdy zagraniczne, współpraca z pracodawcami) wpływające na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły, miasta i całego powiatu Bolesławieckiego.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 43

Aktualności PC World

Portal IDG.pl to serwis agregujący informacje poświęcone rynkowi teleinformatycznemu pochodzące z trzynastu serwisów internetowych oraz sześciu czasopism należących do wydawnictwa IDG Poland S.A. Zebrane w jednym miejscu i na bieżąco aktualizowane wiadomości ze świata IT wraz z rozbudowanym archiwum tekstów pochodzących z czasopism stanowią najobszerniejszy na rynku pakiet materiałów na temat branży, produktów i usług teleinformatycznych Aktualności PC World
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

 
Nadzór nad projektem: Maciej Pronkiewicz 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony