Jesteś tutaj: Home

Świąteczny nastrój w „Elektroniku”: Sukces w konkursie graficznym „Magia Świąt”

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego konkursu graficznego zorganizowanego w ramach projektu IT http://www.it-szkola.pl. Szkoła zakończyła się sukcesem naszego ucznia. Nagrodzony Bartosz Wasyniak uczący się obecnie w 4 klasie Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych w ZSE w Bolesławcu - zaprojektował w ramach konkursu „Magia Świąt” kartkę świąteczną. Spośród nadesłanych  1722 kartek jury wyróżniło 6 prac. Wśród nich znalazła się praca Bartosza. Jury nagrodziło prace, które cechują się pomysłowością, poczuciem estetyki oraz nieszablonowym podejściem do tematu Świąt Bożego Narodzenia. Nagrodzoną pracę Bartosza możemy oglądać na stronie internetowej organizatora konkursu pod adresem: LINK DO STRONY.

Festiwal "Młodzi i Media"

10272604 820395684649894 5987712009640164022 oDnia 5.12.2014 r. w Warszawie rozpoczął się dwudniowy Festiwal "Młodzi i Media" w ramach edycji programu "Włącz się. Młodzi i media".Do Festiwalu zakwalifikowanych zostało 30 szkół z całej Polski, kształcących na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym,wśród których znalazł się ZSE.

Czytaj więcej...

Włączamy zielone światło- rozwijamy zainteresowania uczniów „Elektronika”-firma HAGER

IMG 1500Hager to jedna z najbardziej znanych firm w branży elektrycznej, której głównymi obszarami działania są produkcja aparatury elektrycznej, systemów rozdziału energii elektroenergetycznej i automatyki budynkowej. Hager oferuje również rozdzielnie, rozłączniki bezpiecznikowe oraz aparaturę pomiarową.

Czytaj więcej...

Odnawialne Źródła Energii - tak to robimy w „Elektroniku”.

IMG 1400 Zespół Szkół Elektronicznych już od 2012r. w ramach zajęć obowiązkowych i dodatkowych wzbogaca wiedzę uczniów na temat Odnawialnych Źródeł Energii. Są to działania zaplanowane, ukierunkowane na podnoszenie atrakcyjności absolwentów naszej szkoły na rynku pracy.

Czytaj więcej...

Wenecja, Asyż, Rzym...

IMG 4667

To miejsca, które już w marcu odwiedzi Maciej Koszorek, którego opowiadanie znalazło się wśród pięciu najwyżej ocenianych przez jurorów X Edycji Konkursu Literackiego „My Polacy My Dolnoślązacy” prac.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 47

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

 
Nadzór nad projektem: Maciej Pronkiewicz 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony