Jesteś tutaj: Home

Zastępstwa

UWAGA

Z powodu awarii Frontera na stronie szkoły zamieszczamy informacje o zastępstwach(link do pliku).

 

Atrakcyjne praktyki w zasięgu Twojej ręki…

IMG 1918Dyrektor Andrzej Leśniewski 4 listopada 2015 r. zorganizował w Zespole Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu spotkanie dyrektorów i nauczycieli odpowiedzialnych za kształcenie zawodowe z Bautzen i Riesa – m. in. Michael Hampsch z Beruffliches Schulcentrum für Technik und Wirschaft w Riesa oraz Uwe Richter z  Berufliches Schulzentrum w Bautzen, którego efektem jest opracowanie harmonogramu i zakresu praktyk międzynarodowych dla branż: elektronicznej, elektrycznej oraz teleinformatycznej. Już od kwietnia 2016 r. uczniowie ZSE będą mogli wziąć udział w 3-tygodniowych praktykach zawodowych organizowanych w partnerskich szkołach.  

Czytaj więcej...

CZTERY STYPENDIA IKEA FAMILY DLA ZDOLNYCH UCZNIÓW

fundkiolajaikea 

 

 

 

 

Gratulujemy 4 uczniom naszej Szkoły, którzy w tym roku szkolnym otrzymali stypendium finansowe w ramach programu IKEA FAMILY. 

Lista stypendystów programu stypendialnego IKEA FAMILY:

Czytaj więcej...

Erasmus+

Dokumenty do pobrania dla uczniów znajdują się w Menu główne - > Projekty -> ERASMUS+

Dolnośląskie Targi Zawodów Przyszłości

002W piątek, 9.10  klasa II E oraz uczniowie reprezentujący projekty badawcze  wzięli udział w Dolnośląskich Targach Zawodów Przyszłości, Innowacji i Eksportu w Jeleniej Górze. Targi te miały na celu promocję polskiej produkcji, innowacyjności w przemyśle oraz podniesienie rangi kształcenia zawodowego. Wśród kilkudziesięciu wystawców znalazły się przedsiębiorstwa z wałbrzyskiej, kamiennogórskiej i legnickiej strefy ekonomicznej, przedstawiciele Klastra Edukacyjnego „INVEST in EDU” (którego członkiem jest również nasza szkoła) oraz wybrane szkoły zawodowe z okolicy.

 

Czytaj więcej...

Strona 1 z 57

 

Aktualności PC World

Portal IDG.pl to serwis agregujący informacje poświęcone rynkowi teleinformatycznemu pochodzące z trzynastu serwisów internetowych oraz sześciu czasopism należących do wydawnictwa IDG Poland S.A. Zebrane w jednym miejscu i na bieżąco aktualizowane wiadomości ze świata IT wraz z rozbudowanym archiwum tekstów pochodzących z czasopism stanowią najobszerniejszy na rynku pakiet materiałów na temat branży, produktów i usług teleinformatycznych Aktualności PC World
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

blog1

 
Nadzór nad projektem: Maciej Pronkiewicz 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony