Jesteś tutaj: Home

Mam indeks

0 0Tak może powiedzieć Martyna Rosa, uczennica czwartej klasy technikum cyfrowych procesów graficznych w  Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu, choć przed nią matura.

Czytaj więcej...

Bolesławiecka Liga Biegowa

phoca thumb l dsc 3424Sport to zdrowie! Tę ideę starała się promować w sobotę liczna grupa uczniów z naszej szkoły, wspierana przez nauczycieli - Mariusza Potyszkę i Pawła Wiśniewskiego.

Czytaj więcej...

Rusza Bolesławiecka Liga Biegowa.

trackJuż w tę sobotę odbędzie się pierwszy bieg w ramach Bolesławieckiej Ligii Biegowej. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Klub Biegacza Bolesławiec. Impreza ma charakter cykliczny i będzie składała się z ośmiu biegów (ostanie zawody odbędą się w listopadzie). Promując aktywność fizyczną zachęcamy wszystkich sympatyków biegania do wzięcia udziału w tej imprezie.

Czytaj więcej...

Pokaz narzędzi w Elektroniku.

indeksPodczas ostatniej wizyty pani minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej w Bolesławcu usłyszeliśmy, że „szkoła powinna być jak najbliżej pracodawcy, jak najbliżej przemysłu i praktycznych umiejętności”. Tę wizję na co dzień staramy się wdrażać w „Elektroniku”.

knipex-logo

Czytaj więcej...

UWAGA MATURZYŚCI

11005928_789566157798882_1164341226_n.jpg

Strona 1 z 50

 

Aktualności PC World

Portal IDG.pl to serwis agregujący informacje poświęcone rynkowi teleinformatycznemu pochodzące z trzynastu serwisów internetowych oraz sześciu czasopism należących do wydawnictwa IDG Poland S.A. Zebrane w jednym miejscu i na bieżąco aktualizowane wiadomości ze świata IT wraz z rozbudowanym archiwum tekstów pochodzących z czasopism stanowią najobszerniejszy na rynku pakiet materiałów na temat branży, produktów i usług teleinformatycznych Aktualności PC World
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

 
Nadzór nad projektem: Maciej Pronkiewicz 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony