Jesteś tutaj: Home

"Pozytywnie zakręceni" akcja zbierania plastikowych nakrętek

nakretkiJeśli chcesz pomóc drugiemu człowiekowi, włącz się do akcji o charakterze charytatywnym. Zachęcamy wszystkich uczniów, całe zespoły klasowe do zbierania nakrętek i przekazywania ich do koordynatora Mariusza Potyszki (sala nr 9). Każdą ilość można wymienić na punkty dodatnie, ale najważniejszy cel akcji to niesienie pomocy potrzebującym, dlatego zbieramy na 2 szczytne cele:

- Pomoc dla Julii

- Kacper Gwaj - droga do samodzielności

Nie czekaj, nie patrz na innych, już dziś możesz rozpropagować piękną ideę wśród znajomych.

Czekamy na Waszą pomoc.

 

Karta Szkolna

 

bzwbkNasza szkoła uczestniczy w projekcie Karta Szkolna, realizowanym przez Bank Zachodni WBK S.A. („Bank”).

 

Podstawowym celem projektu jest podniesienie bezpieczeństwa w placówkach edukacyjnych, poprzez uniemożliwienie wstępu na ich teren osobom nieuprawnionym. Cel ten realizowany jest poprzez instalowanie w szkołach systemu kontroli dostępu obsługiwanego przez zbliżeniowe karty prepaid. Karta Szkolna może pełnić jednocześnie wiele funkcji: klucza, identyfikatora szkolnego, karty bibliotecznej, biletu komunikacji miejskiej, a także elektronicznej portmonetki (po wcześniejszym zasileniu). Dzięki tak szerokiemu zastosowaniu narzędzie to znakomicie wpisuje się w działania lokalnych władz zmierzające do podnoszenia poziomu cyfryzacji. Wszystkie koszty związane z realizacją projektu pokrywa Bank, więc nie obciążają one gminy, szkoły, rodziców ani uczniów.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości

str1 006Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości w tym roku zatytułowana „Drogi do niepodległości” została przygotowana przez uczniów klasy IV H dla całej społeczności szkolnej.

Młodzież w krótkim programie artystycznym przywołała słowa poetów, pisarzy ,wystąpienia ówczesnych polityków. Zabrzmiały pieśni patriotyczne z okresu niewoli narodowej jak i te sławiące trud żołnierski w trakcie I wojny światowej.

Uroczystości towarzyszyła refleksja i zaduma nad trudną przeszłością Rzeczypospolitej.

Czytaj więcej...

Ankieta dla uczniów dojeżdżających

Zapraszamy wszystkich uczniów dojeżdzających do szkoły komunikacją PKS i/lub innych przewoźników do wypełnienia ankiety umożliwiającej dostosowanie godzin organizowanego transportu do Waszych potrzeb.

Ankieta znajduje się tutaj.

"Król Edyp na deskach BOKU-u 24.10, 2014 roku"

Adaptacja teatralna mitycznej historii Króla Edypa, w reżyserii Stanisława Melskiego miło nas zaskoczyła, ponieważ twórcy funkcjonalnie wykorzystali tworzywa teatralne, jakimi są obraz, słowo i dźwięk. Spodziewaliśmy się niezrozumiałej dla nas interpretacji spektaklu i prób zatuszowania słabej gry aktorskiej licznymi rekwizytami, efektami bądź dekoracjami. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 46

 

Aktualności PC World

Portal IDG.pl to serwis agregujący informacje poświęcone rynkowi teleinformatycznemu pochodzące z trzynastu serwisów internetowych oraz sześciu czasopism należących do wydawnictwa IDG Poland S.A. Zebrane w jednym miejscu i na bieżąco aktualizowane wiadomości ze świata IT wraz z rozbudowanym archiwum tekstów pochodzących z czasopism stanowią najobszerniejszy na rynku pakiet materiałów na temat branży, produktów i usług teleinformatycznych Aktualności PC World
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

 
Nadzór nad projektem: Maciej Pronkiewicz 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony