Jesteś tutaj: Home

Znów cztery STYPENDIA IKEA FAMILY dla zdolnych uczniów

logo ikea familyGratulujemy 4 uczniom naszej Szkoły, którzy w tym roku szkolnym otrzymali stypendium finansowe w ramach programu IKEA FAMILY. Lista stypendystów programu stypendialnego IKEA FAMILY w roku szkolnym 2016/2017:

Dominika Ozga – klasa 3 H, Ewa Będzińska – klasa 3 H, Martyna Kowal – klasa 3 H, Dawid Lizak – klasa 3 E

 Każdy ze stypendystów otrzyma po 2 tys. zł, które będzie mógł przeznaczyć na rozwój swoich zainteresowań. Stypendium jest uhonorowaniem uczniów za wysokie wyniki w nauce, zaangażowanie w lokalne życie społeczne oraz osiągnięcia w konkursach naukowych.

Zespół Szkół Elektronicznych jest w elitarnej grupie szkół wspierających swych uczniów dzięki Funduszowi Stypendialnemu IKEA FAMILY. Więcej informacji na stronie www.ikea.pl/stypendia.

Kamilla Dudek (prowadząca projekt w ZSE)

HALLOWEEN w ZSE!!!

halowenJuż jutro, czyli w piątek 28 października organizujemy konkurs na najlepsze przebranie. 

Na wszystkich "przebieranców" czeka sesja fotograficzna, a także zwolnienie z pytania w tym dniu.

NAGRODA za najlepsze przebranie :)
Osoby, które się przebiorą będą mogły wziąć udział w konkursie, który będzie przebiegał na facebooku, ilość lajków zadecyduje o wygranej :)

Gramy grubo czyli PGA 2016

phoca thumb l dsc 8643

22 października o godzinie 7:00 wyjechaliśmy na jednodniową wycieczkę na PGA (Poznań Game Arena) do Poznania. Uczniowie naszej szkoły z klas IH, IT, ITI, IIT, IITI, IIH, IIIH, IVH, IVF, IVE, pod opieką pana Mariusza Potyszki oraz Grzegorza Chudzika, dumnie reprezentowali naszą szkołę i korzystali z atrakcji obiektu. Barwne postacie, stoiska pełne technologicznych nowinek i możliwość gry na super wydajnym sprzęcie to tylko część z atrakcji, których mogliśmy doświadczyć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej...

Konkurs na plakat dla Zarządu Klubu Sportowego BTS w Bolesławcu

Emilka Kucharska copyW październiku 2016 roku w ZSE odbył się konkurs szkolny dla uczniów o specjalności cyfrowych procesów graficznych. Organizatorem konkursu był Zarząd Klubu Sportowego BTS w Bolesławcu. Celem konkursy było stworzenie plakatu, który miał informować kibiców o zapowiedzi na najbliższy mecz rozgrywany w ramach II ligi mężczyzn w piłce siatkowej. Uczniowie klasy 4H stanęli na wysokości zadania i z zapałem wzięli udział w tym atrakcyjnym przedsięwzięciu. Po obradach jury bezkonkurencyjną okazała się być Emilia Kucharska, która wykonała bardzo ciekawy i profesjonalny szablon plakatu, za co została oficjalnie nagrodzona podczas aktualnych rozgrywek siatkarskich w dniu 23.10.2016 r.

Kampania walki z głodem

logaWolontariuszki SK PCK przy Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu : Wiktoria Kłonicka, Patrycja Pokładek, Milena Marciniak, Wiktoria Miler i Nikola Dzieduszek aktywnie włączyły się do ogólnopolskiej Kampanii Walki z Głodem Na świecie co 3,6 sekundy ktoś umiera z głodu. Ok. 815 milionów ludzi w świecie cierpi głód i niedożywienie.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 76

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony