Jesteś tutaj: Home

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TARGI

Harmonogram targów edukacyjnych w Zespole Szkól Elektronicznych im.Ignacego Domeyki w Bolesławcu 

28.04.2015 Czas trwania od 13.00 do 17.00
Sala multimedialna na parterze

Zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów zainteresowanych ofertą ZSE na spotkania ze specjalistami , którzy w interesujący sposób zaprezentują ofertę kształcenia na rok szkolny 2015/2016 . Dołącz do nas. Jeśli masz wątpliwości, nie wiesz, co chcesz robić w przyszłości, porozmawiaj z nauczycielami i dyrektorem Elektronika.
Czytaj więcej...

ZSE to mistrzowie!

Kolejna edycja konkursu Mistrz w zawodzie zorganizowanego przez CIZ

w Wałbrzychu w ramach projektu MKZ II pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego przyniosła wiele niespodzianek, szczególnie miłych dla reprezentantów naszej szkoły. W piątek 17 kwietnia 2015r. w Piechowicach aż trzy drużyny ZSE w Bolesławcu zostały nagrodzone.

Czytaj więcej...

II Powiatowy Bieg dla Szpiku

DSC 3436Już 18 kwietnia w sobotę w ramach I Bolesławieckiej Ligi Biegowej odbędzie się II Powiatowy Bieg dla Szpiku. 

Czytaj więcej...

Olimpiady Euroelektra oraz Elektron

Fotoogniwo polikrystaliczneW obecnym roku szkolnym przedstawiciele uczniów z klas technikum elektronicznego oraz elektrycznego godnie reprezentowali szkołę i brali udział w wielu olimpiadach zawodowych tj. OWT, Euroelektra i Elektron. Chętnie uczestniczyli w konkursie pn. „Najlepsi uczniowie w zawodzie w roku 2015”, gdzie na szczeblu regionalnym w zawodzie technik elektronik zdobyli I lokatę, natomiast w zawodzie technik elektryk zajęli II miejsce. Kolejnym wyzwaniem, z którym przyszło się mierzyć naszym ambitnym uczniom, było wykonanie i zaprezentowanie interesującego projektu UMPB w zakresie innowacyjnych i prototypowych rozwiązań techniczno-badawczych do celów edukacyjnych (w dziedzinie solarnych źródeł energii oraz systemów „inteligentnych budynków”). W tym obszarze nasi reprezentanci okazali się być bezkonkurencyjni na Dolnym Śląsku i zarówno w branży technik elektronik jak i technik elektryk uzyskali najwyższą liczbę punktów spośród startujących drużyn, co można traktować jako ogromny sukces ”Elektronika” w Bolesławcu. Oczywiście znakomite wyniki nie przyszły bezwysiłkowo, gdyż przygotowania były pracochłonne i obejmowały okres ferii (grupę t. elektroników przygotowywał mgr inż. Jan Bernecki, a t. elektryków inż. Grzegorz Chudzik).

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i nadesłanie projektów kartek świątecznych. Wszystkie prace były na naprawdę wysokim poziomie. Jury miało trudny wybór i po wielogodzinnej naradzie wybrało zwycięzcę.

Serdeczne gratulujemy Justynie Krzysztofińskiej z klasy II H - zwyciężczyni!!!

Czytaj więcej...

Strona 1 z 52

 

Aktualności PC World

Portal IDG.pl to serwis agregujący informacje poświęcone rynkowi teleinformatycznemu pochodzące z trzynastu serwisów internetowych oraz sześciu czasopism należących do wydawnictwa IDG Poland S.A. Zebrane w jednym miejscu i na bieżąco aktualizowane wiadomości ze świata IT wraz z rozbudowanym archiwum tekstów pochodzących z czasopism stanowią najobszerniejszy na rynku pakiet materiałów na temat branży, produktów i usług teleinformatycznych Aktualności PC World
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

blog1

 
Nadzór nad projektem: Maciej Pronkiewicz 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony