Jesteś tutaj: Home

Zebranie rodziców uczniów klas I

Zapraszamy rodziców zakwalifikowanych uczniów do klas I
na spotkanie organizacyjne
w dniu 15 lipca 2016 r. (piątek) o godz. 17.00.

Klasa 1 H - sala nr 36
Klasa 1 T - sala nr 1 (świetlica)
Klasa 1 TI - sala nr 31
Klasa 1 E - sala nr 5
Klasa 1 G - sala nr 8

 

Nabór 2016

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych (wywieszenie na tablicy ogłoszeń w szkole)
- 15 lipca 2016 r. godz. 12.00

Rozdanie świadectw maturalnych

Uwaga Absolwenci!

5 lipca br. (wtorek) wydajemy wyniki egzaminów maturalnych zgodnie z poniższym harmonogramem:

- godz. 11.30 - klasa IV H,
- godz. 12.00 - klasa IV T,
- godz. 12.30 - klasa IV E.

Miejsce - sala nr 1.

 

Uczniowie ZSE w roli nauczycieli

W dniach 15 – 18 czerwca 2016r. w Zespole Szkół Elektronicznych odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Erasmus+, Akcja 2, Edukacja Szkolna – Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk”, który realizujemy od roku szkolnego 2015/2016.
Po pierwszym styczniowym spotkaniu wszystkich krajów uczestniczących w projekcie w czerwcu w naszej szkole ponownie gościli partnerzy z Niemiec, główny koordynator projektu „MINT – Kits for Kids”, pan Christian Schneider, i nauczyciel przedmiotów zawodowych ze szkoły partnerskiej w Ibbenbüren, Klaus Hinterding.
Ponieważ głównym celem naszego projektu jest rozbudzanie zainteresowań technicznych wśród uczniów od najmłodszych klas, zaprosiliśmy do współpracy uczniów szkoły podstawowej. Zgodnie z myślą chińskiego filozofa Konfucjusza - „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż - zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem” - chcieliśmy zachęcić młodszych uczniów do rozwijania zainteresowań technicznych. Próbowaliśmy dotrzeć do nich poprzez wspólne „eksperymentowanie.”
16 czerwca br. zorganizowaliśmy w Zespole Szkół Elektronicznych spotkanie dla uczniów szkoły podstawowej, na którym obecni byli również nasi niemieccy partnerzy, Naszymi gośćmi byli uczniowie klasy 2b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu z wychowawczynią, panią Elżbietą Basińską. Uczniowie ZSE z klas 2h, 2t i 3t biorący udział w projekcie wraz ze szkolnym koordynatorem projektu panią Izabelą Zdunek-Głowacką przygotowali proste doświadczenia fizyczne. Nasi mali goście pod opieką swoich starszych kolegów i koleżanek wykonywali doświadczenia, wykorzystując różne przedmioty, które znajdują się w każdym gospodarstwie domowym, t.j.: wodę, sodę, ocet, skrobię ziemniaczaną, balony czy monety.
Drugoklasiści z wielkim entuzjazmem przystąpili do wspólnego eksperymentowania. Wszyscy bardzo chętnie wykonywali doświadczenia. Wspólne zajęcia dostarczyły uczestnikom wielu emocji i dobrej zabawy.
Serdecznie dziękujemy uczniom ZSE, którzy pomogli w zorganizowaniu spotkania oraz pani Basińskiej, która wraz z wychowankami wzięła udział w tym niecodziennym spotkaniu.
Izabela Zdunek-Głowacka

1467197103 zxkezrc 1467197206 sleu3rm 1467197277 949apyv zdjecie.php 

1467197173 xvibyy4 1467197238 04prsgd

1467197314 lb5zfzc

Zakończenie roku 2015/2016

W piątek nadszedł długo oczekiwany czas. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie spotkali się, aby podsumować osiągnięcia, wyróżnić tych, którzy zdobyli bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz reprezentowali naszą szkołę w konkursach, turniejach i olimpiadach.
Do zobaczenia po WAKACJACH!!!

 

Czytaj więcej...

Strona 1 z 70

 

Aktualności PC World

Portal IDG.pl to serwis agregujący informacje poświęcone rynkowi teleinformatycznemu pochodzące z trzynastu serwisów internetowych oraz sześciu czasopism należących do wydawnictwa IDG Poland S.A. Zebrane w jednym miejscu i na bieżąco aktualizowane wiadomości ze świata IT wraz z rozbudowanym archiwum tekstów pochodzących z czasopism stanowią najobszerniejszy na rynku pakiet materiałów na temat branży, produktów i usług teleinformatycznych Aktualności PC World
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

blog graficzny

 
Administrator strony: Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony