W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki. Więcej informacji
Jesteś tutaj: HomeStart

Z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej w Bolesławcu

IMG 20181129 115955W ramach zajęć wiedzy o kulturze uczniowie z klas: 2E, 2H, 2T i 2TI odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Bolesławcu. Zapoznali się z działalnością, warsztatem pracy oraz ofertą czytelniczą placówki. Podczas spotkania szczególną uwagę poświęcono omówieniu nowości wydawniczych zakupionych dzięki realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Nasza wizyta była również okazją do zwiedzenia siedziby biblioteki. Szczególne wrażenie wywarł na uczniach magazyn z imponującym zbiorem 60 tys. książek.

Serdecznie dziękujemy pracownikom biblioteki za ciekawe i inspirujące zajęcia oraz miłą atmosferę.

 

 IMG 20181129 110208 IMG 20181203 115834

 

TYDZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

IMG 20181121 105503W piątek (07.12.2018) dobiega już końca akcja promująca czytelnictwo pod hasłem „Tydzień głośnego czytania”. Od poniedziałku do piątku podczas godzin wychowawczych we wszystkich klasach czytane były na głos książki, które wcześniej zostały wybrane przez uczniów. Jest to dobra okazja, aby poznać nowości wydawnicze zakupione do biblioteki szkolnej w związku z realizacją Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz zachęcić młodzież do czytania.

Czytaj więcej...

Dzień Patrona w Elektroniku 2018

0004Żyjąc być użytecznym dla innych, inaczej bowiem nie żyć”

 Ignacy Domeyko

 4 grudnia 2018 r. świętowaliśmy kolejną rocznicę nadania naszej szkole imienia Ignacego Domeyki. Uroczystości rozpoczęły się złożeniem kwiatów pod tablicą pamiątkową przez delegację uczniów z klasy 1H. Następnie cała społeczność szkolna wysłuchała przez radiowęzeł okolicznościowej audycji. Główną atrakcję tego dnia tradycyjnie stanowił konkurs „Szlakiem Patrona szkoły, Ignacego Domeyki” adresowany do klas pierwszych. Nasi najmłodsi uczniowie przygotowywali się do niego przez ostatni miesiąc. Poprzez różne działania artystyczne (odegranie scenki z życia Patrona) oraz plastyczne (gazetki tematyczne, portret, a nawet zaprojektowanie zakładki do książki), czytanie biografii czy oglądanie filmu, poznawali niezwykłą postać Ignacego Domeyki oraz historię Zespołu Szkół Elektronicznych jego imienia.

Czytaj więcej...
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 244 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony