Jesteś tutaj: HomeStart

Nowa pracownia Laptopów HP EliteBook

IMG 0332W poniedziałek 7 października 2019 r. do pracowni komputerowej w sali 11 trafiły nowe laptopy HP EliteBook. Laptopy sprawują się bardzo dobrze, dzięki czemu praca na lekcji jest jeszcze przyjemniejsza. Podczas zajęć z administracji systemami operacyjnymi korzystamy z maszyn wirtualnych, dzięki którym poznajemy, jak zainstalować i skonfigurować systemy operacyjne. Procesy te potrzebują dużo mocy obliczeniowej, a nowe laptopy radzą sobie z tym zadaniem znakomicie.

Czytaj więcej...

Z wizytą w dalekiej Rumunii

DSC07106Za górami, za lasami odbyło się 3 spotkanie w ramach projektu Erasmus + European Water Investigation (EUWI). Przypomnijmy, że uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych budują podwodnego robota z czujnikami umożliwiającymi badanie stanu wody. To samo zadanie mają pozostałe kraje obecne w tym projekcie: Niemcy, Włosi i Rumuni.

Trzecie spotkanie odbyło się właśnie u ostatnich z wymienionych, w szkole Technical College of Communications Nicolae Vasilescu – Karpen w Bacău. Oprócz dyskusji o pracach nad urządzeniami oraz prezentacji stanu badań, gospodarze zadbali o program kulturalny, abyśmy mogli (podczas zaledwie dwóch dni) choć trochę poznać miasto i kulturę rumuńską.

Czytaj więcej...
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony