Jesteś tutaj: HomeStart

ZAPROSZENIE na POWIATOWĄ DEBATĘ O PRACY w powiecie bolesławieckim

logo REGSIKarol Stasik Starosta Bolesławiecki 
oraz Laura Słocka–Przydróżna, Andrzej Leśniewski, Wiesław Stefanik i Jacek Jurkiewicz 

Dyrektorzy Szkół Ponadgimnazjalnych kształcenia zawodowego z powiatu bolesławieckiego

serdecznie zapraszają chętnych do udziału w Powiatowej debacie o pracy nt. „GPS - czyli gdzie po szkole. Kształcenie zawodowe dla rynku pracy” organizowanej w ramach projektu „Regionalny system informacji edukacyjno– zawodowej południowo – zachodniego regionu woj. dolnośląskiego REGSI” działanie 10.4.1 RPO WD na lata 2014 – 2020, którego realizatorem w imieniu Powiatu Lubańskiego jest Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu.

Spotkanie przedstawicieli organów prowadzących szkoły, instytucji rynku pracy, lokalnych przedsiębiorców, uczniów i rodziców oraz wszystkich zaproszonych gości, odbędzie się dnia: 19 marca 2018 r. w godzinach 10:00 – 15:00 w siedzibie Teatru Starego, ul. Teatralna 1, 59-700 Bolesławiec

Czytaj więcej...

Młodzi liderzy poszukiwani!

25800

Fundacja Świętego Mikołaja zachęca do udziału w Akademii Liderów. Program skierowany jest do młodych, zaangażowanych społecznie uczniów, którzy chcą zrealizować własny projekt dla społeczności lokalnej. Uczestnicy wezmą udział w bezpłatnym wakacyjnym wyjeździe (30.07.-08.08.2018 r., Jachranka k. Warszawy), gdzie wspólnie z tutorami i wybitnymi gośćmi – przedstawicielami życia publicznego – będą przygotowywać się do przeprowadzenia swojej inicjatywy. Każdy uczestnik Akademii otrzyma również stypendium na kolejny rok szkolny.

Czytaj więcej...

Laboratorium WAGO w Elektroniku - Nauka na kółkach

7 i 8 marca 2018 roku odbyły się warsztaty 12 grup przyszłych elektryków, elektroników i teleinformatyków w mobilnym laboratorium firmy WAGO, która jest wiodącym producentem komponentów dla branży ELIT (elektryczno-elektronicznych).
Szkoleniowiec firmy zaprezentował wyroby skonstruowane w oparciu o technikę zacisku sprężynowego oraz akcesoria do automatyki przemysłowej i budynkowej. Praktycznym dopełnieniem warsztatów było zwiedzanie samochodu mobilnego o wdzięcznej nazwie „Klementyna”, która pełni funkcję centrum szkoleniowego na kółkach i jednocześnie laboratorium naukowego.

Czytaj więcej...
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony