Jesteś tutaj: HomeUncategorisedŚwiątecznie ...zapakowani!

Świątecznie ...zapakowani!

W gorącym okresie przedświątecznym uczniowie klasy 1h podczas zajęć praktycznych wykonywali projekty graficzne na opakowania. Klimat świąt i chęć obdarowania bliskich drobnym upominkiem udzielił się wszystkim. Tym samym aby móc dać coś od siebie można wykonać pracę samodzielnie. W dzisiejszych trendach światowych odchodzi się od masowych produkcji i ludzie coraz częściej sięgają po prace zrobione własnoręcznie, to tak zwane "handmade". Nie ma co dużo pisać, ale tego typu rzeczy mają swój urok i osoby je wykonujące wkładają w pracę całe serce. Idąc w tym kierunku nawet opakowanie na świąteczny drobiazg można najpierw opracować w programie graficznym, następnie wydrukować i złożyć. Cała radość z tego, że zostało to zrobione samodzielnie, a obdarowanej osobie sprawimy tym radość.

22 111choinka

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony