Jesteś tutaj: HomeUncategorisedPada śnieg, pada śnieg...

Pada śnieg, pada śnieg...

1W świątecznym klimacie ale z braku zimowej aury, której zwykle towarzyszy mróz i śnieg uczniowie klasy 1h zaprojektowali pocztówki. Jak widać na poniższych pracach najbardziej brakuje im właśnie śniegu i świątecznego bałwana (kto wie może dane mu będzie stanąć kiedyś przed szkołą). Prace uczniów wykonane w programie graficznym Adobe Illustrator pokazują jak bardzo dopadł wszystkich magiczny okres świąt. 

 3 

4

2

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony