Jesteś tutaj: HomeUncategorisedSmacznie i stylowo...

Smacznie i stylowo...

000Uczniowie klasy 2h coraz bardziej zgłębiają techniki projektowania i przygotowania publikacji do druku. W miarę poznawania różnego oprogramowania do grafiki wektorowej i bitmapowej widać już w powstających pracach nabyte umiejętności. Zmysł graficzny, dobór kolorów, kompozycja oraz montaż tekstu i grafiki są już na wysokim poziomie. Pozostaje tylko czekać i patrzeć jak lada moment posypią się zlecenia od zainteresowanych współpracą firm (czego gorąco wszystkim życzymy).

Poniżej kilka przykładów menu do kawiarni bądź restauracji wykonanych przez uczniów w programie Corel Draw i Adobe InDesign

 

 

 

001 002 003 004

 0006

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 196 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony