Jesteś tutaj: HomeUncategorisedIntegracja Pierwszaków, czyli woda, pontony, skoki i grochówka!

Integracja Pierwszaków, czyli woda, pontony, skoki i grochówka!

Nowa szkoła, nowi koledzy – to może przerażać niejednego ucznia w nowej szkole. Ale nie u nas – w Elektroniku! U nas zaczęło się od zabawy.
Już pierwszego dnia w szkole nauczyciele mówili nam wiele o tym spływie. Opowiadali o nim, twierdzili, że: "Relacje z niego, nie odzwierciedlają emocji, trzeba tam po prostu być". Dokładnie tak samo mówili nam koledzy ze starszych klas, dlatego nic dziwnego, że nie mogliśmy się doczekać spływu.

Pamiętam dobrze, jak staliśmy w dobranych grupach, czekając aż zostaniemy przypisani do konkretnych pontonów i zniesiemy je na wodę. Kiedy jednak byliśmy już na wodzie, stworzył się potężny korek. Zabawną i ekscytującą przygodą było zderzenie się z innymi pontonami i próba dotarcia do stałego lądu, gdzie można było złapać się brzegu i chwilę odetchnąć. I w końcu się udało – korek się rozładował i zaczęliśmy płynąć. Duch rywalizacji nakazywał nam płynąć jak najszybciej, chociaż oficjalnie żadnego wyścigu nie było, ale każdy z obecnych będzie pamiętał tę satysfakcję, gdy z uśmiechem na twarzy mijało się kolejne ekipy pontonowe. Koniec spływu nas zaskoczył - głównie dlatego, że nie był oznaczony. Przeciągnęliśmy pontony na brzeg i przebraliśmy się w suche ubrania, aby zaraz autobusem pojechać na kiełbaski i grochówkę... znaczy na turniej klas pierwszych. Było naprawdę wesoło i ciekawie – tor przeszkód, wyścigi w worku, przechodzenie przez szafę, strzelanie z ASG i wiatrówek do tarcz. Nikt się nudził, a gdy nadszedł koniec imprezy, to każdy żałował, że tak szybko minął czas.
Ta przygoda zostanie w naszej pamięci na bardzo długo i już zazdrościmy pierwszakom, którzy w przyszłym roku będą płynąć!
Michał

Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...
Integracja Pier...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony