Jesteś tutaj: HomeUncategorisedMiędzynarodowy sukces uczniów ZSE! Pierwsze miejsce w "Tri-nationalen Robo & Game Cup 2017" w Görlitz!

Międzynarodowy sukces uczniów ZSE! Pierwsze miejsce w "Tri-nationalen Robo & Game Cup 2017" w Görlitz!

resize--hs-zittau-goerlitz-logo-400 16730925 kwietnia 2017 r. odbyła się kolejna edycja konkursu informatycznego organizowanego  przez Wyższą Szkołę - Hochschule Zittau/Görlitz. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie szkół z Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów z klas o profilu informatycznym. Adam Sadowski z klasy 4 T i Michał Krzywoszyński z klasy 3 T wzięli udział w kategorii RoboCup, natomiast Jakub Woźniak i Dariusz Mszal z klasy 3 T w kategorii GameCup. Opiekunem uczniów był nauczyciel przedmiotów zawodowych pan Jarosław Majko. Wszystkie grupy musiały rozwiązać test w części teoretycznej. Uczniowie używali w trakcie zawodów języka polskiego, niemieckiego i angielskiego. W części praktycznej RoboCup zawodnicy otrzymali program do śledzenia liniowego dla Lego NXT II. Zadaniem grup było ulepszenie programu, tak aby robot ukończył tor konkursowy (Parkur) w możliwie najkrótszym czasie. W kategorii Game Cup drużyny musiały stworzyć program animacji za pomocą aplikacji Scratch na komputerze oraz zaprezentować go. Nasze dwuosobowe reprezentacje okazały się najlepsze, zajmując w obu konkurencjach pierwsze miejsca. Uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych brali udział w poprzednich edycjach konkursu, w których również odnieśli sukcesy. W 2015 r. zajęli drugie, a w 2016 - trzecie miejsce. Możemy śmiało powiedzieć, że Zapewniamy Solidną Edukację, natomiast uczniowie programują swoją przyszłość. 

20170505 112806

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 189 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony