Jesteś tutaj: HomeUncategorisedMiędzynarodowy sukces uczniów ZSE! Pierwsze miejsce w "Tri-nationalen Robo & Game Cup 2017" w Görlitz!

Międzynarodowy sukces uczniów ZSE! Pierwsze miejsce w "Tri-nationalen Robo & Game Cup 2017" w Görlitz!

resize--hs-zittau-goerlitz-logo-400 16730925 kwietnia 2017 r. odbyła się kolejna edycja konkursu informatycznego organizowanego  przez Wyższą Szkołę - Hochschule Zittau/Görlitz. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie szkół z Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów z klas o profilu informatycznym. Adam Sadowski z klasy 4 T i Michał Krzywoszyński z klasy 3 T wzięli udział w kategorii RoboCup, natomiast Jakub Woźniak i Dariusz Mszal z klasy 3 T w kategorii GameCup. Opiekunem uczniów był nauczyciel przedmiotów zawodowych pan Jarosław Majko. Wszystkie grupy musiały rozwiązać test w części teoretycznej. Uczniowie używali w trakcie zawodów języka polskiego, niemieckiego i angielskiego. W części praktycznej RoboCup zawodnicy otrzymali program do śledzenia liniowego dla Lego NXT II. Zadaniem grup było ulepszenie programu, tak aby robot ukończył tor konkursowy (Parkur) w możliwie najkrótszym czasie. W kategorii Game Cup drużyny musiały stworzyć program animacji za pomocą aplikacji Scratch na komputerze oraz zaprezentować go. Nasze dwuosobowe reprezentacje okazały się najlepsze, zajmując w obu konkurencjach pierwsze miejsca. Uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych brali udział w poprzednich edycjach konkursu, w których również odnieśli sukcesy. W 2015 r. zajęli drugie, a w 2016 - trzecie miejsce. Możemy śmiało powiedzieć, że Zapewniamy Solidną Edukację, natomiast uczniowie programują swoją przyszłość. 

20170505 112806

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Razem zmieniamy świat

penek

face grupa

youtube grupa

logo

sport

biblioteka

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony