Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDzień Kariery Zawodowej w ZSE! Zapraszamy!

Dzień Kariery Zawodowej w ZSE! Zapraszamy!

 Zapraszamy 26 kwietnia 2017 r. od godziny 8:00 na salę gimnastyczną Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu!

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla gimnazjalistów, uczniów i absolwentów naszej szkoły. Zaprosiliśmy przedstawicieli uczelni wyższych, lokalnych przedsiębiorców, przedstawicieli Młodzieżowego Centrum Kariery oraz doradców zawodowych. Wśród gości pojawi się także nasz wieloletni partner z Hiszpanii, z którym realizujemy praktyki w ramach programu Erasmus Plus.
W ramach Dnia Kariery ZSE przygotowaliśmy propozycje  oferty edukacyjnej na rok szkolny 2017/2018 w formie pokazów branżowych, charakterystyki poszczególnych kierunków oraz spotkań z uczniami ZSE oraz nauczycielami przedmiotów zawodowych.
Chcielibyśmy, aby oferta przygotowana przez nas pozwoliła młodzieży dokonać właściwych wyborów kariery zawodowej. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego ucznia i gwarantujemy satysfakcję ze spotkania.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony