Jesteś tutaj: HomeUncategorisedI Powiatowy Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych Bolesławiec 2021

I Powiatowy Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych Bolesławiec 2021

 

Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do udziału w I Powiatowym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych pod honorowym patronatem Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Powiatu Bolesławieckiego Pani Katarzyny Zięby.

Zadaniem uczestników na każdym etapie konkursu jest przygotowanie jednej polskiej tradycyjnej kolędy lub pastorałki w języku polskim oraz jednej piosenki świąteczno-noworocznej z własnym akompaniamentem, podkładem muzycznym nagranym na nośnik dźwięku lub a cappella – może być w języku innym niż polski. Osoby chętne do udziału w Konkursie proszone są o zgłoszenia do psychologa szkolnego Pani Magdaleny Lendy-Szajwaj lub Pana Katechety Adriana Kosa do 22.11.2021r.

Zachęcamy do udziału! 

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony