Jesteś tutaj: HomeUncategorised#Komórkomania 2021

#Komórkomania 2021

5.5Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w akcji #Komórkomania fundacji DKMS. Fundacja DKMS to międzynarodowa organizacja non-profit zajmująca się walką z nowotworami krwi i innymi chorobami układu krwiotwórczego. Jej misją jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych szpiku. Celem szkolnej akcji jest zachęcenie jak największej liczby osób do rejestracji jako potencjalny Dawca komórek macierzystych.

W tygodniu 22-26 listopada br. Samorząd Uczniowski wraz z paniami Kamillą Dudek, Magdaleną Lendą-Szajwaj oraz Krystyną Andres-Wędziną przeprowadzi akcję informacyjną skierowaną do pełnoletnich uczniów. Dzień rejestracji ewentualnych Dawców odbędzie się w naszej szkole w środę 8 grudnia br.

Więcej informacji na stronie Fundacji www.dkms.pl

Oprac. K. Dudek

1.1 2.2 

 3.3 4.4

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony