Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWielkanocne ART tworzenie

Wielkanocne ART tworzenie

imagesWspólne tworzenie Art pisanek Wielkanocnych przez uczniów ZSE i Podopiecznych II Środowiskowego Domu Samopomocy w Bolesławcu

W duchu współpracy, solidarności i twórczej integracji społeczności lokalnej uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu połączyli siły z podopiecznymi II Środowiskowego Domu Samopomocy, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę twórczego radosnego i pozytywnego oddziaływania na siebie nawzajem.

W przedświątecznym okresie, kiedy wielkanocne dekoracje zaczynają zdobić ulice i domy, uczniowie oraz podopieczni postanowili wspólnie zająć się tworzeniem art pisanek wielkanocnych. To nie tylko wyraz artystycznego wyrażenia siebie, ale także doskonała okazja do nawiązania bliższych relacji oraz wzajemnego wsparcia.

Spotkanie odbyło się w atmosferze radosnej twórczości, każdy mógł podzielić się swoimi pomysłami i umiejętnościami. Podopieczni  II ŚDS zapewnili  różnorodne materiały do zdobienia jajek, od kolorowych farb po cekiny i bibułki, natomiast uczniowie naszej szkoły przynieśli ze sobą swoją niezwykłą energię i entuzjazm do działania.

Podczas warsztatów nie brakowało śmiechu, wymiany doświadczeń oraz wzajemnej pomocy. Uczniowie i podopieczni z dumą prezentowali swoje pomysły na dekorowanie jajek. W ten sposób każdy mógł poczuć się doceniony i ważny w procesie twórczym.

Efekty pracy uczniów i podopiecznych można  podziwiać na wystawie, którą zorganizowano w II Środowiskowym Domu Samopomocy. Wielobarwne jajka ozdabiały salę, tworząc niepowtarzalną atmosferę świątecznej radości i wspólnoty.

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko umożliwiło uczestnikom rozwijanie swoich pasji artystycznych, ale także stanowiło doskonałą okazję do budowania więzi społecznych i promowania wartości takich, jak tolerancja, akceptacja oraz wzajemna pomoc.

Inicjatywa ta dowodzi, że poprzez wspólną pracę i zaangażowanie można stworzyć coś pięknego i inspirującego dla całej społeczności. Daje nadzieję na budowanie otwartego, akceptującego i kreatywnego środowiska, w którym każdy może znaleźć swoje miejsce i wnieść coś cennego.

Wspólne tworzenie art pisanek wielkanocnych przez uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych  i podopiecznych II Środowiskowego Domu Samopomocy w Bolesławcu to nie tylko świąteczna tradycja, ale także piękny przykład tego, jak małe działania mogą mieć wielki wpływ na życie społeczności lokalnej.

Opracował: Robert Kochmański

IMG20240319121410 Easy-Resize.com IMG20240319121424 Easy-Resize.com IMG20240319121814 Easy-Resize.com  IMG20240319125536 Easy-Resize.com IMG20240319130702 Easy-Resize.com IMG20240319124258 Easy-Resize.com

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony