Jesteś tutaj: HomeUncategorisedSukces Laury!

Sukces Laury!

WhatsApp Image 2024-02-23 at 10.22.26Inauguracja programu stypendialnego „Dziewczyny w Grze”! organizowanego przez CD PROJEKT RED i fundację edukacyjną Perspektywy rozpoczęła się 10 lutego 2024 r. Nasza reprezentantka Laura Mistal po raz pierwszy spotkała się ze swoimi mentorami, z którymi będzie miała okazję współpracować przez następny rok. Po długich i bogatych w treść warsztatach dotyczących relacji mentorskich podpisała kontrakt mentoringowy, oficjalnie rozpoczynając współpracę.
Życzymy owocnych spotkań i liczymy na sukces Laury.
 
WhatsApp Image 2024-02-23 at 10.22.27
 
WhatsApp Image 2024-02-23 at 10.22.26 1
Inauguracja programu stypendialnego „Dziewczyny w Grze”!
organizowanego przez CD PROJEKT RED i fundację edukacyjną Perspektywy rozpoczęła się 10 lutego 2024 r. Nasza reprezentantka Laura Mistal po raz pierwszy spotkała się ze swoimi mentorami, z którymi będzie miała okazję współpracować przez następny rok. Po długich i bogatych w treść warsztatach dotyczących relacji mentorskich podpisała kontrakt mentoringowy, oficjalnie rozpoczynając współpracę.
Życzymy owocnych spotkań i liczymy na sukces Laury.
Wyświetl statystyki i reklamy
Lubię to!
 
 
Komentarz
 
Udostępnij
 
 
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony