Jesteś tutaj: HomeUncategorisedSTEELWORKS GAME JAM 2023

STEELWORKS GAME JAM 2023

pobrane 1Dnia 27 października w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbył się Game Jam - wydarzenie, w którym uczniowie z klas 3T i 4T zaangażowani w projekt PentamorphStudio wzięli udział. Łącznie w wydarzeniu wzięło 127 osób, w ramach Game Jamu uczestnicy mieli za zadanie w ciągu 48 godzin stworzyć grę od zera, opierając się na temacie wyznaczonym przez organizatorów, którym w tym roku była "Tragiczna historia życia i śmierci starego ducha".
Game Jam jest otwarty dla wszystkich - zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, co stanowi doskonałą okazję do zdobycia doświadczenia w tworzeniu gier i nawiązania kontaktów w branży.
Uczestnicy przynosili własny sprzęt lub korzystali ze sprzętu wypożyczonego ze szkoły. Gry były tworzone przy użyciu silników graficznych, takich jak Unity, Unreal Engine czy Godot, często z wykorzystaniem Blendera jako wsparcia.
Nagrody w konkursie miały różną wartość, np. wygrany mógł otrzymać oranżadę "Helena" lub 2.000 zł, ale nie chodziło o nagrody. Dla nas, pasjonatów tworzenia gier, liczyła się możliwość rywalizacji oraz tworzenia wspólnego projektu. Game Jam zakończył się 29 października. Pomimo problemów technicznych, wydarzenie to było bardzo wartościowym doświadczeniem.

scr1 scr2 scr4 

image 1

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 388 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony