Jesteś tutaj: HomeUncategorisedMaja Gołuszko w finale Olimpiady Teologii Katolickiej

Maja Gołuszko w finale Olimpiady Teologii Katolickiej

majaW dniach 13-15 kwietnia 2023 r. odbył sie finał Olimpiady Teologii Katolickiej w Pelplinie pod hasłem "Bóg jest miłością objawioną w Słowie”. Nasza uczennica i maturzystka Maja Gołuszko znalazła się wśród 120 uczestników z całej Polski. Reprezentowała Zespół Szkół Elektronicznych w Bolesławcu oraz Diecezję Legnicką zdobywając 53 punkty na 62 możliwe, co pozwoliło jej na uzyskanie tytułu Laureata XXXIII OTK.
Serdecznie gratulujemy i życzymy Mai dalszych wspaniałych chwil spędzonych nad zgłębianiem Teologii.
Opracował: Adrian Kos

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony