Jesteś tutaj: HomeUncategorisedII i III miejsce w II Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego „Deutsch im Beruf”

II i III miejsce w II Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego „Deutsch im Beruf”

Deutsch im Beruf 2 
Gratulacje
kierujemy do dwóch drużyn, które reprezentowały naszą szkołę w powiatowym konkursie dotyczącym języka niemieckiego zawodowego „Deutsch im Beruf”. Zadaniem uczniów było nagranie filmu prezentującego użycie języka niemieckiego w zawodzie, w którym się kształcą. Do etapu powiatowego zakwalifikowało się 12 prac ze wszystkich bolesławieckich szkół ponadpodstawowych.
II miejsce zajęły uczennice z klasy 4Hp: Maja Boguszewska, Iga Kulczycka, Paula Nowak z filmem pt. „Grafik auf den Punkt gebracht”, w którym przedstawiły zasady tworzenia kart wizytowych (opiekun drużyny: Edyta Adamczyk, Olga Markiewicz).
III miejsce wywalczyła drużyna informatyków: Adrian Baran (kl. 2T), Bartosz Dimitrov (kl. 2P) i Oliwier Walczak (kl. 2T) z filmem „Im Computerservice… ist es immer interessant und kompetent”, w którym na wesoło przedstawili typowe problemy klientów przychodzących do serwisu komputerowego (opiekun grupy: Kamilla Dudek).
Oprac. Kamilla Dudek
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 346 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony