Jesteś tutaj: HomeUncategorisedI miejsce "Elektronika" w finale wojewódzkim w halówce!!!

I miejsce "Elektronika" w finale wojewódzkim w halówce!!!

277246528 5149801168404884 5310753169036463912 n  kopia28 marca 2022 r. na sali I LO odbył się Finał Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w halowej piłce nożnej chłopców. W zawodach wystąpiły cztery najlepsze zespoły z poszczególnych stref naszego województwa:
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH BOLESŁAWIEC,
- SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO JUNIOR WROCŁAW,
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH ZŁOTORYJA,
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH KŁODZKO.
Nasz zespół rozpoczął rywalizację od spotkania z drużyną z Wrocławia. Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej ekipy i wygrana 2:0 z faworyzowaną drużyną SMSu Wrocław sprawiły, że stanęliśmy przed szansą historycznego zwycięstwa... I szansa ta została wykorzystana - zwycięstwo 2:1 z Kłodzkiem i remis 1:1 z ekipą ze Złotoryi sprawił, że Mistrzami Dolnego Śląska zostali reprezentanci Elektronika!
Skład naszej drużyny:
Kamil Skiba
Piotr Skiba
Mateusz Medyński
Dawid Suduł
Jakub Kowalonek
Tomasz Hajduczek
Szymon Buczkowski
Opiekun - Michał Sobczyszyn
GRATULUJEMY!
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony