Jesteś tutaj: HomeUncategorisedKlasa 2T na nartach biegowych

Klasa 2T na nartach biegowych

fot-30W środę 26 stycznia 2022 r. klasa 2T wraz z wychowawcą, panią Edytą Kwiecińską oraz kilkoma szczęśliwcami z innych klas, wyruszyła na wycieczkę na narty biegowe do Jakuszyc. Od początku było wesoło, bo gdy dojechaliśmy do miejsca startu i wjechaliśmy na parking, autobus niespodziewanie zakopał się w śniegu! Po kilku próbach wypchnięcia autobusu przez dzielnych i silnych uczniów oraz pana Pawła Wiśniewskiego (ze sztychówką i piachem), autobus ruszył i zaparkował w bezpiecznym miejscu. W tym czasie nasza grupa odebrała sprzęt narciarski i po odbyciu krótkiego instruktażu ruszyliśmy w trasę.

Początki okazały się nie być tak proste, jak się wydawało, jednak po kilku wywrotkach, złamanym kijku, połamanych wiązaniach i zepsutym bucie, grupa dojechała do pierwszego przystanku. Tam wypiliśmy łyk ciepłej herbatki, zjedli przekąski, zrobiliśmy zdjęcia i ruszyli dalej. Od tego momentu miało być łatwiej, ponieważ było z górki, lecz nie było to całą prawdą, gdyż z większą prędkością wiązała się większa szansa na wywrotki - i oczywiście tak było :) Gdy dojechaliśmy do schroniska „Orle”, które było celem naszej wyprawy, mogliśmy nieco się ogrzać, wypić i zjeść coś ciepłego, a także zrobić sobie zdjęcie z aktorem Mateuszem Banasiukiem, którego podobnie jak my, korzystał z uroków pięknej zimy w Jakuszycach. W drodze powrotnej grupa radziła sobie znacznie lepiej. Zaliczyliśmy mniejszą ilość wywrotek, a nasze tempo zdziwiło nawet naszego wychowawcę :) O godzinie 14.00 zgodnie z planem wróciliśmy na miejsce startu i po oddaniu sprzętu mogliśmy udać się w drogę powrotną. Z autobusu wysiadaliśmy nieco zmęczeni, ale szczęśliwi, z miłymi wspomnieniami z Jakuszyc.

Wiktor Oszczęda 2T

Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...
Klasa 2T na nar...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony