Jesteś tutaj: HomeUncategorisedGrafik.. a może architekt wnętrz ?

Grafik.. a może architekt wnętrz ?

1W ostatnim czasie bardzo popularne stało się urządzanie przestrzeni mieszkalnej, kiedyś nikt nie przywiązywał do tego takiej uwagi. Dziś każdy z nas chce mieszkać wygodnie i modnie. Z każdej strony jesteśmy zarzucani programami telewizyjnymi, czasopismami wnętrzarskimi czy też obecnością gwiazd na bilbordach różnych produktów czy sklepów. Dlatego też podczas ostatnich zajęć zawodowych uczniowie klasy 1H podjęli się zadania urządzenia wnętrza mieszkania i tym samym mogli choć trochę "wejść w skórę" architektów wnętrz. W programie do grafiki bitmapowej Adobe Photoshop, podjęli się obróbki elementów wnętrzarskich dzięki znajomości niezbędnych do tego narzędzi. W wyniku pracy uczniów, w pustym pomieszczeniu zrobiło się ciekawie, a czasem wręcz zabawnie, zwłaszcza gdy pojawiły się tam domowe zwierzaki. Kto wie czy w przyszłości, ktoś z uczniów ZSE nie pójdzie tym tropem dalej i może podejmie się studiowania architektury.
 2 3 4 5
 
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony