Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWytęż wzrok i znajdź różnice

Wytęż wzrok i znajdź różnice

 1Klasa 2h na lekcjach zawodowych podjęła się zadania zmodyfikowania oryginalnej grafiki w programach do grafiki bitmapowej. Tym samym powstały prace pomiędzy którymi można znaleźć różnice, jedne bardziej widoczne inne trudno dostrzegalne. Nudzi wam się teraz? To podejmijcie się wyzwanie i postarajcie się znaleźć po 10 elementów którymi różnią się poniższe grafiki.

Życzymy dobrej zabawy.

 2

 3 4

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony