Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWarsztaty montażu, nagrywania

Warsztaty montażu, nagrywania

DSC 5327W poniedziałek 4 marca odbyło się kolejne spotkanie uczniów biorących udział w zajęciach dotyczących szeroko rozumianej tematyki nagrywania i montażu filmów. Tym razem nasze spotkanie miało nieco inny charakter. Naszym gościem był Szymon Wasylów, właściciel firmy RED Film Production. Firma ta zajmuje się m. in. nagrywaniem spotów reklamowych, filmów instruktażowych i korporacyjnych. Nasz gość opowiedział nam o swoich początkach, doświadczeniach związanych z filmem oraz udzielił nam wielu cenny wskazówek, ułatwiających start w tej niezwykle ciekawej branży. Poruszyliśmy wiele tematów dotyczących sprzętu, obróbki, montażu oraz dźwięku w filmie, który wydawałby się być błahostką, a tak naprawdę jest niezwykle ważnym elementem każdej produkcji. Następnie przeszliśmy do rozmów o kursach, sposobach zdobywaniu doświadczenia oraz szkołach filmowych.

Szymon opowiedział nam także o swoich aktualnych projektach i filmach dokumentalnych nad którymi obecnie pracuje. Na samym końcu mieliśmy także okazję zadać naszemu gościowi wcześniej przygotowane pytania. Spotkanie zakończyliśmy przeglądaniem naszych nagrań - bardziej i mniej udanych. Było nam niezmiernie miło spotkać się i porozmawiać z tak ciekawą osobą. Dziękujemy za poświęcony nam czas.

Spotkanie odbyło się w ramach pracy Telewizji szkolnej – koła zainteresowań. Zajęcia te wchodzą w skład projektu „Siedem szkół na szóstkę – poprawa jakości kształcenia w powiecie bolesławieckim”. Opiekunem koła jest Paweł Wiśniewski.

Aleksandra Stupiec

Zachęcamy również do subskrybowania kanału naszego gościa na YouTube: RED Film Production oraz śledzenia na Facebooku: facebook.com/REDfilmproduction

DSC 5338 DSC 5344 DSC 5345 DSC 5348 DSC 5360

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony