Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDzień Języków Obcych 2018

Dzień Języków Obcych 2018

dzien-jezykow-obcych-2018 08Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się obchody dni języków obcych. Tym razem wzięły w nich udział klasy pierwsze i drugie, których zadaniem było jak najlepsze przedstawienie cech charakterystycznych dla wylosowanego wcześniej państwa. W dniu 14 listopada przedstawiciele poszczególnych zespołów zebrali się w sali 26, aby rozpocząć przygotowania. Każda grupa przybliżyła najważniejsze informacje dotyczące kultury danego państwa za pomocą plakatów, zdjęć, filmów, muzyki, a nawet regionalnych potraw. Jury miało za zadanie wybrać najciekawszą, najbardziej kreatywną i wyjątkową prezentację, biorąc pod uwagę pomysłowość uczniów oraz wkład ich pracy.

Kolejnym punktem obchodów dnia języków obcych był udział reprezentantów klas w quizie, który sprawdzał wiedzę przekazaną przez prezentujących plakaty, zdjęcia itp. uczniów. W ciągu 30 minut musieli rozwiązać krótki test dotyczący krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. Zwycięską drużynę poznamy już niebawem, jednak wszystkie klasy zasłużyły na uznanie.

Dzień Języków O...
Dzień Języków O...
Dzień Języków O...
Dzień Języków O...
Dzień Języków O...
Dzień Języków O...
Dzień Języków O...
Dzień Języków O...
Dzień Języków O...
Dzień Języków O...
Dzień Języków O...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony