Jesteś tutaj: HomeUncategorisedByć jak bohater pocztówki, czyli jesienny plener fotograficzny klasy 2H

Być jak bohater pocztówki, czyli jesienny plener fotograficzny klasy 2H

IMAG0308Zaledwie tydzień temu, dnia kiedy to aura dopisała i słońce świeciło od samego rana grupa klasy 2H wybrała się na plener fotograficzny. Celem tego typu zajęć w terenie było pozyskanie fotografii cyfrowych, które następnie były poddawane obróbce w programach graficznych. W wyniku pracy na zajęciach zawodowych powstały jesienne kartki pocztowe z pejzażami naszego miasta, architekturą i obowiązkowo z udziałem samych uczniów. Efekty poniżej.

 

Beznazwy-1 pocztwka2jpg IMAG0309

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 230 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony