Jesteś tutaj: HomeUncategorisedOto.. jak "wygrać" dobrą ocenę

Oto.. jak "wygrać" dobrą ocenę

IMAG0411Zadaniem projektowym uczniów klasy 4H na zajęciach zawodowych u pani Marty Bochniak, było kompleksowe wykonanie gry planszowej. Członkowie poszczególnych grup podjęli spore wyzwanie. Sama gra planszowa musiała być dobrze przemyślana, a w grupach musiał nastąpić podział obowiązków, tak aby zostały przygotowane wszystkie elementy gry: projekt szaty graficznej planszy i opakowania, grafika na karty z pytaniami, regulamin gry, pionki do poruszania się po planszy oraz aby wykonane zostało opakowanie gry. W celu uzyskania satysfakcjonujących ocen należało podejść do wszystkiego w pełni profesjonalnie. Tak też się stało. Dowodem na to jest efekt pracy uczniów. 

Wszystkim chętnym klasa 4H może wypożyczyć swoje "planszówki" aby ciekawie spędzić czas i poszerzyć wiedzę z zakresu grafiki i poligrafii.

IMAG0314 IMAG0319 IMAG0322 IMAG0326 IMAG0328 IMAG0409

 

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony