W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki. Więcej informacji
Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDonaty na dom dziecka, zapisy na turniej Fifa, Hearthstone

Donaty na dom dziecka, zapisy na turniej Fifa, Hearthstone

baner

Liga E-sport ZSE, bo tak nazywa się turniej organizowany przez uczniów Elektronika (pod okiem Pana Mariusza Potyszki), zbliża się do końca fazy grupowej. Ku zaskoczeniu pomysłodawców do starć stanęło 20 drużyn grających w League of Legends i 20 ekip rywalizujących w Counter Strike’a: Gobal Offensive. Rozegrano ponad 140 meczów, które cieszyły się dużą popularnością nie tylko wśród graczy, o czym można przekonać się na kanałach transmitujących rozgrywki.


Już za dwa tygodnie 16 najlepszych drużyn zmierzy się ze sobą w fazie pucharowej (po 8 formacji w każdej grze). Transmisje można będzie śledzić na YouTubie (yt/ligaesportzse) lub Facebooku (fb/ligazse). Rywalizować będą uczniowie, studenci, osoby prywatne z takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań, Legnica, Kielce, Mysłakowice, Opole, Nowy Sącz, Katowice, Jelenia Góra, Bytom, Pieńsk, Lwówek Śląski, Złotoryja, Węgliniec i wielu innych.
Następnym etapem będą ćwierćfinały rozgrywane w systemie Bo3.

W piątek 9 lutego 2018r. organizujemy stream (yt/ligaesportzse) z gry Fortnite i właśnie wtedy całą uwagę skupimy na naszych widzach i lepszym poznaniu się z nimi. Będą giveawaye i wiele innych atrakcji. Wszystkie zebrane środki z donatów zostaną przekazane na Dom Dziecka w Bolesławcu.

Dodatkowo startują zapisy do turnieju indywidualnego w Hearthstone i Fifa 18. Udział w nim będzie mógł wziąć każdy, kto będzie w stanie stawić się na finały do Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu. Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach znajdziecie na naszym oficjalnym fanpage na Facebooku (fb/ligazse).

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 269 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony