W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki. Więcej informacji
Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWolontariusze ZSE pomagali w XVIII Spotkaniu Opłatkowym Osób Niepełnosprawnych

Wolontariusze ZSE pomagali w XVIII Spotkaniu Opłatkowym Osób Niepełnosprawnych

06Dnia 3 lutego 2018 r. obyło się XVIII Spotkanie Opłatkowe Osób Niepełnosprawnych. Jest to uroczystość szczególna – okazja do wspólnych spotkań, integracji wielu środowisk lokalnych, łącząca osoby niepełnosprawne, duszpasterzy, przedstawicieli władz lokalnych, nauczycieli, osoby i instytucje wspierające niepełnosprawnych, wojsko i wolontariuszy. W tym roku spotkało się na "Opłatku" ponad tysiąc osób. Zorganizowanie tego przedsięwzięcia było możliwe dzięki pracy wielu wolontariuszy. 
Do pomocy licznie zgłosili się również uczniowie naszej szkoły.
Jest to dobra lekcja uwrażliwienia młodych ludzi na potrzeby osób niepełnosprawnych oraz  lekcja tolerancji. Pragniemy  serdeczne podziękować wolontariuszom z naszej szkoły, którzy włączyli się w organizację spotkania za ich wzorową postawę i godne reprezentowanie ZSE, a także za to, że poświęcili swój wolny  czas, aby czynić dobro i pomagać innym oraz dzielić się tym, co mamy  najlepszego- bycia nie tylko z innymi, ale i dla innych.


Nasi wolontariusze to: uczniowie klasy III H: Alicja Skiba, Sara Dudziak, Kornela Baryluk, Hania Druzgała, uczniowie klasy I H: Adrian Zawada, Karolina Basse, Jakub Kwoczka, Martyna Świdnicka, Magdalena Wojdylo, Oliwia Borysiewicz, uczeń klasy II T: Wojtek Piróg, uczeń klasy IV H:Łukasz Nebesny, uczeń klasy IE: Aleksander Janowski, uczennica klasy III E: Agata Kubica i uczniowie klasy III T:Marcin Wołoszyn, Marcin Paszko, Krzysztof Lisowik, Maciej Kierys, Aleksander Żółtański, Kamil Kozłowski, Michał Ziembikiewicz „Jest bowiem w młodych ludziach olbrzymi potencjał dobra i twórczych inspiracji” Jan Paweł II

XVIII Spotkanie...
XVIII Spotkanie...
XVIII Spotkanie...
XVIII Spotkanie...
XVIII Spotkanie...
XVIII Spotkanie...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 254 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony