Jesteś tutaj: HomeUncategorisedErasmus+ powraca do ZSE

Erasmus+ powraca do ZSE

1200px-Erasmus Logo.svgZ przyjemnością informujemy, że po rocznej przerwie powracamy do realizacji praktyk zagranicznych w ramach programu Erasmus Plus. Ponownie nasza Szkoła jako jedyna z powiatu bolesławieckiego uzyskała dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą Umiejętności cyfrowe i ekologiczne w kształceniu zawodowym, w ramach którego uczniowie z klas technik elektryk , technik elektronik oraz technik informatyk zrealizują praktyki w słonecznej Maladze i Sewilli w 2023 roku.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony