Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDzień Dziecka w ZSE 2022

Dzień Dziecka w ZSE 2022

dzien-dziecka07Dzień Dziecka w Zespole Szkół Elektronicznych odbył się pod hasłem „Ulubionej Postaci z bajek, seriali, filmów”. Zadaniem naszych uczniów było przebranie się za swoją ulubioną postać fikcyjną. Wszystkie osoby przebrane wybrały się wraz z dyrektorem i psychologiem szkolnym do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu a następnie do Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 7 z oddziałami integracyjnymi w Bolesławcu.

 
Udało nam się towarzyszyć dzieciom w ich dniu,  uczestniczyć z nimi w  zabawach, grach zorganizowanych podczas festynów. Poczęstowaliśmy maluchy słodkim cukierkiem, a później zabawom nie było końca. Był to dzień pełen wrażeń, śmiechu i radości. Dziękujemy.

Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...
Dzień Dziecka w...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 187 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony