Jesteś tutaj: HomeUncategorised„JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM” – BIBLIOTEKA ZSE ZAPRASZA DO WSPÓLNEGO CZYTANIA

„JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM” – BIBLIOTEKA ZSE ZAPRASZA DO WSPÓLNEGO CZYTANIA

7 czerwca 2019 r. Zespół Szkół Elektronicznych weźmie udział w IV edycji najpopularniejszej akcji czytelniczej w Polsce – „Jak nie czytam, jak czytam”. Będziemy wspólnie czytać od godziny 10.00 do 11.00.
W związku z tym biblioteka zaprasza do skorzystania z naszego księgozbioru. Interesujące książki  znajdziecie w dziale „Nowości”.  Niech każdy czyta to, na co ma ochotę. Ponadto każda klasa proszona jest o przygotowanie transparentu propagującego czytanie. Mile widziane są również przebrania za postacie literackie. Postarajmy się, aby to było nasze piękne święto wspólnego czytania, a przy okazji będziemy uczestniczyć w pobijaniu rekordu liczby osób czytających  w jednym momencie. Ubiegłoroczny wynik to  406 825 osób.
W wyborze lektury na pewno będzie pomocny film przygotowany przez klasę 4H  w ramach realizacji projektu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony