Jesteś tutaj: HomeUncategorisedSukces uczennic w międzyszkolnym konkursie na prezentację multimedialną

Sukces uczennic w międzyszkolnym konkursie na prezentację multimedialną

miedzyszkolny-konkurs-na-prezentacje-multimedialna-2019-1miedzyszkolny-konkurs-na-prezentacje-multimedialna-2019-2Niezmiernie się ucieszyliśmy, kiedy otrzymaliśmy wyniki konkursu na prezentację multimedialną o zabytkach Rheinland-Pfalz. Kornela Baryluk, uczennica klasy 4H, zajęła I miejsce, a Hanna Druzgała i Aleksandra Kulesza (również z klasy 4H) wywalczyły wyróżnienia. Pełna nazwa konkursu to VIII Międzyszkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną (co roku wybierany jest inny region Niemiec), organizatorem jest Liceum Ogólnokształcące nr 7 wraz z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu. Zdjęcia pochodzą z uroczystości wręczenia nagród 5.04.2019.
Oprac. Kamilla Dudek

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony