Jesteś tutaj: HomeUncategorisedOlimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

47452630 2056311337724983 6652387764312473600 oZa nami szkolny etap konkursu w ramach XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez PCK. 

Jest to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom (w tym HIV/AIDS), ekologii, znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy oraz wiedzy o PCK. 
Do konkursu przystąpiło siedmioro uczniów klas pierwszych i drugich. Wśród wszystkich uczestników wyłoniono dwóch uczniów z największą ilością punktów: Natan Gądzik z klasy I H oraz Szymon Herbut z klasy I E. Jeden z uczniów będzie reprezentować szkołę w etapie rejonowym konkursu.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony