Jesteś tutaj: HomeUncategorisedI po kiermaszu...

I po kiermaszu...

Dnia 5 września w czytelni biblioteki szkolnej odbył się kiermasz podręczników. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony sprzedających jak i kupujących. Niektórzy szczęściarze upolowali podręczniki w zaskakująco niskiej cenie! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i zapraszamy do udziału za rok.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 270 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

biblioteka

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony