W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki. Więcej informacji
Jesteś tutaj: HomeUncategorisedKolejne sukcesy w tym tygodniu!

Kolejne sukcesy w tym tygodniu!

23795369 1588141464541975 406483631812499284 nDziś ogłoszono wyniki I etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

W tym roku do etapu okręgowego przeszło 20 uczniów, oto oni: Baryluk Kornela, Będzińska Ewa,  Bociek Małgorzata, Druzgała Hanna, Greszta Klaudia, Jędryczka Wiktoria, Kolanowski Jakub, Kostrakiewicz Łukasz, Kowal Martyna, Koza Anna, Kulesza Aleksandra, Kurt Wiktoria, Matuszewska Monika, Miler Wiktoria, Nowak Łukasz, Ozga Dominika, Pokładek Patrycja, Prosół Monika, Stefanko Mirela, Świdnicka Martyna

Pierwszy etap Olimpiady polegał na napisaniu eseju, stworzeniu filmu, fotoreportażu lub fotokastu na jeden z podanych tematów:

1. Swój i obcy – jak przedstawiać inne religie i kultury w mediach? 
2. Odpowiedzialność za słowo 
3. Internet jako źródło (dez)informacji 
4. Etyka i rzetelność w pracy dziennikarza 
5. Reklama – manipulacja czy zachęta?

Nagrodami są indeksy dla laureatów Olimpiady i cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora dla wszystkich laureatów Olimpiady (m.in: rower, aparaty fotograficzne, głośniki, słuchawki, zegarki) oraz staże w redakcjach na terenie całego kraju. Nagrody otrzymają także trzy szkoły, z których najwięcej uczestników zakwalifikuje się do II etapu. Patronat nad Olimpiadą objęli: Minister Edukacji Narodowej, Anna Zalewska oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosław Gowin.

GRATULUJEMY!!!

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony