Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWyniki rekrutacji do klas I

Wyniki rekrutacji do klas I

Poniżej publikujemy listy kandydatów zakwalifikowanych do poszczególnych klas. 

Potwierdzeniem woli podjęcia u nas nauki jest dostarczenie do szkoły do dnia 29 lipca oryginałów świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu.

Do odebrania będą również skierowania na badanie do lekarza medycyny pracy.

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1E_tnik [1E_technik_elektronik]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Baut, Maciej
Chwała, Kamil
Didur, Konrad
Fink, Tymoteusz Krystian
Gałka, Fabian
Głowacki, Szymon
Karaczun, Dawid
Kiełbowicz, Paweł
Korszeń, Emil
Kotwica, Adam Wiktor
Kowcz, Karol
Kubica, Daniel
Latawiec, Kacper
Machnio, Antoni
Marszałek, Michał
Matyjewicz, Bartłomiej
MELSKI, IGOR
Mioduszewski, Marcin
Mudrak, Oliwier
Nakoneczny, Jakub
Piecyk, Bartłomiej
Piergies, Oskar
Psiuch, Wiktor
Roman, Bartosz
Sady, Oliwier
Sierpień, Szymon Paweł
Szeremeta, Kuba
Szweda, Bartosz
Świerniak, Kacper
Truszkowski, Maksymilian
Twardowski, Igor
Wyspiański, Kacper
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 85.65

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1E_tryk [1E_technik_elektryk]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Andruszkiewicz, Piotr
Batolik, Szymon
Bednarz, Marcel
Buchowski, Bartosz
Chochel, Kornel
Dziweńka, Tomasz
Kida, Łukasz
Lasko, Nikodem
Lichnerowicz, Olgierd Marcin
Lorenc, Maksymilian
Magera, Eryk
MATYJASZCZUK, MICHAŁ
Mazur, Jakub Tomasz
Michałkiewicz, Maciej
Mochnacz, Piotr
Mozgwa, Piotr
Mroziński, Amadeusz
Muzal, Jakub
Nowacki, Miłosz
Omiatacz, Bartosz
Ostrowski, Oliwier
Podziewski, Adrian
Proń, Dominik
Pryka, Weronika
Rudek, Radosław
Stasiak, Kacper Adam
Stempak, Piotr
Szpila, Bartosz
Szybowicz, Cezary
Wyspiański, Szymon
Zarzycki, Cyprian
Zwolennik, Patryk
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 96

 

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1H [1H_technik_grafiki_i_poligrafii_cyfrowej]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Barczuk, Zofia
Biliński, Kacper
Burzyńska, Julia
Cyga, Marcelina
Czekaj, Mateusz
Czerwińska, Amelia
Duch, Kacper
Egiert, Nataniel
Fraś, Jakub
Gałęza, Krystian
Gołuszko, Zuzanna
Greszta, Natalia
Haluch, Anna
Hałka, Filip
Hałuza, Julia
Horbachevskyi, Maksym
Jarosz, Gabriel
Jurasik, Szymon
Karaban, Maja
Kasprzyk, Jakub
Kit, Yuliana
Komosiński-Petters, Oskar
KOWALONEK, AGATA
Kozer, Tymoteusz
Kubasiewicz, Martyna
Makuch, Damian
Matiukha, Marina
Milenko, Yevheniia
MORDOSEWICZ, SZYMON
Mrozek, Maja
Mróz, Urszula
Mrugała, Jakub
Mularczyk, Marlena
Orawiec, Jakub
Pałka, Szymon
PASZEK, OLIWIA
Piaseczna, Julia
Rajczakowski, Jan
Równanek, Magdalena
Sabadasz, Julia
Skliarenko, Kateryna
Skrzypek, Filip Kacper
Stępnik, Korneliusz
Tomkowid, Laura
Turecka, Zofia Karolina
Witnik, Kamil
Wójtowicz, Adam
Zawada, Aleksander
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 80.3

 

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1P [1P_technik_programista]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Bałacki, Krystian
Błąd, Stanisław
Borucki, Marcel
Chebotov, Platon
Chojnacki, Szymon
Dykas, Wiktor
Foremny, Jakub
Gąsiorowski, Tobiasz
Gródecki, Natan
Ivanov, Oleksii
Janicki, Szymon
Jaskot, Szymon
Konstowicz, Bogdan
Kopania, Hubert Jan
Liebert, Dominika
Liebert, Karolina
Mandżak, Wiktor
Matyjewicz, Michał
Matysik, Maja
Nitko, Kornel
Pakieła, Marcel
Rodwald, Paweł
Rogowski, Konrad
Rojek, Wiktoria Ewa
Rój, Krystian
Rudziak, Przemysław
Solawa, Wojciech
Szajwaj, Bruno
Taszarek, Kacper
Tyszkiewicz, Natalia Wanesa
WIERZBICKI, KRZYSZTOF
Wojcieszak, Michał
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 124.7

 

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1T [1T_technik_informatyk]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Andrzejczak, Jakub
Bagiński, Kamil
Bajowski, Oliwier
Baut, Kamil
Biegacz, Aleksander
Burdynowicz, Marcel
Cieśla, Daniel
Dzioba, Dominik
Filistyński, Dominik
Fras, Julia
Gajda, Oliwer
Jakubek, Natalia
Kajrajtis, Robert
Karaban, Krystian
Karasiewicz, Jonasz
Kasprzak, Karol
Kasprzyk, Karol
Klasa, Konrad
Koncki, Kacper Józef
Kopyto, Maciej
Koronczewski, Dominik
Kuczyński, Jakub
Kusy, Szymon
Kwaśniak, Eryk
Mastronza, Marcello
Matusiewicz, Filip
Michalski, Jakub
Myjkowski, Mariusz
Nowak, Eryk
Nowiński, Mateusz
Olejnik, Bartłomiej
Opała, Maciej
Pietrzyk, Grzegorz
Polak, Magdalena
Popek, Karol
Rak, DANIEL
Rak, Łukasz
Rudzik, Radosław
Schroeder, Mateusz
Sowa, Jan
Stefanko, Jakub
Sucharnik, Patryk
Sydorenko, Illia
Szewc, Daniel Kacper
Waldron, Nathaniel
Wawro, Julia
Wołos, Sebastian
Zawadzki, Kuba


najniższa liczba punktów z osiągnięć: 106

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony