Jesteś tutaj: HomeUncategorisedRajd rowerowy ZSE

Rajd rowerowy ZSE

FOT-49I nadszedł ten dzień! 31 maja 2022 roku przejdzie do historii Zespołu Szkół Elektronicznych jako dzień, w którym odbył się „I Elektronowy Rajd Rowerowy”. Jako cel obraliśmy zamek w Kliczkowie, dzięki czemu niemal cała trasa rajdu wiodła pięknymi ścieżkami Borów Dolnośląskich.
Punktualnie o 9.00 grupa 26 śmiałków stawiła się na zbiórce, by po krótkim instruktażu i przypomnieniu zasad bezpieczeństwa ruszyć ku przygodzie…

Przygody zaczęły się szybko, bo jakieś 400m dalej. „Kapeć”... Na szczęście trafiło na Konrada, który okazał się być fachowcem w dziedzinie naprawy rowerów i po 5 minutach postoju mogliśmy jechać dalej (jego umiejętności przydały się też później…). Na trasie okazało się, że treningi biegowe na WF-ie przełożyły się na kondycję grupy i nasz cel osiągnęliśmy szybciej niż planowaliśmy. Piękna pogoda, wspaniałe okoliczności przyrody i dobre humory towarzyszyły nam od samego początku, a do pełni szczęścia brakowało już tylko… kiełbasy z ogniska :), dlatego też zaraz po przybyciu wszyscy ochoczo wzięli się to pieczenia tego, co mieli w plecaku. Nad ogniskiem pojawiły się nie tylko kiełbaski, ale także karkówka…(okazało się, że da się ją upiec bez grilla ;).
Po krótkiej przerwie na posiłek udaliśmy się na zwiedzanie. Obejrzeliśmy okolice zamku (niektórzy byli tu po raz pierwszy), ale także pobliską stadninę koni. Zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć i ruszyliśmy w drogę powrotną. Humory wciąż dopisywały, słońce świeciło nieprzerwanie, a my w zawrotnym tempie wracaliśmy do szkoły. Aż trafił się kolejny „kapeć”… Na szczęście grupa okazała się przygotowana na takie sytuacje i po szybkiej wymianie dętki ruszyliśmy dalej.
Po dotarciu do szkoły i zrobieniu pamiątkowego zdjęcia wszyscy zgodnie stwierdzili, że tego typu wydarzenia powinny odbywać się częściej i z chęcią wybiorą się na kolejny rajd. A że w okolicy jest jeszcze jeden zamek, to chyba trzeba zacząć myśleć o drugiej edycji naszego rajdu... :)
Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego i p. Robertowi Kochmańskiemu za organizację i zgłaszamy się na kolejną edycję!
Jakub Wawro/Paweł Wiśniewski

Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...
Rajd rowerowy Z...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony