Jesteś tutaj: HomeProjektyLeonardo da VinciUczestnicyUncategorisedDolnośląska e-szkoła

Dolnośląska e-szkoła

projekty

Dolnośląska e-szkoła

Projekt Dolnośląska e-Szkoła - program polega na wdrożeniu szkolnego projektu przejścia na wyższy etap rozwoju technologii informacyjnej w edukacji. W szkole zostały zrealizowane następujące zadania:

otrzymaliśmy nowoczesny sprzęt dydaktyczny (komputery przenośne oraz tablice multimedialne)

w szkole została utworzona nowoczesna bezprzewodowa siec komputerowa dzięki, której uczniowie i nauczyciela mają nieograniczony dostęp do Internetu (w szczególności e-dziennika oraz możliwość przygotowywania zajęć z wykorzystaniem Internetu)

grupa nauczycieli uczestniczyła w bezpłatnych szkoleniach w celu przygotowywania ich do integracji technologii informacyjnej z różnymi przedmiotami.

Szkoła otrzymała dostęp do platformy edukacyjnej Fronter, dzięki której możliwa stała się w pełni cyfrowa wymiana dokumentów między uczniem a nauczycielem. Platforma umożliwia tworzenie profesjonalnej obudowy dydaktycznej (udostępnianie materiałów video, tworzenie testów, udostępnianie tekstów źródłowych i wiele innych) do lekcji a także ułatwia pracę i komunikację między nauczycielami

Projekt „Dolnośląska e-szkoła”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

Projekt „Dolnośląska e-szkoła” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 1404 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony