Jesteś tutaj: HomeKonkursyKonkursy pozaszkolneKonkursy i Olimpiady religijne

Konkursy i Olimpiady religijne

W trwającym Roku Wiary Wydział Katechetyczny Legnickiej Kurii Biskupiej zaprosił uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Diecezji Legnickiej do udziału w konkursach: plastycznym, literackim i multimedialnym oraz w XXIII Olimpiadzie Teologii Katolickiej. Prawie 1000 uczniów wzięło udział w konkursach. Nasi uczniowie pod kierunkiem pana katechety, Adriana Kosa, również postanowili zmierzyć się z zadaniami, które przed nimi postawił organizator.

W Olimpiadzie Teologii Katolickiej do etapu diecezjalnego zakwalifikował się uczeń klasy III g - Edward Czuchraj. Olimpiada miała miejsce 28 lutego 2013 roku w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy. Nie udało się przejść do etapu ogólnopolskiego, ale i tak serdecznie gratulujemy!

Radością naszą były wyniki konkursu plastycznego, w którym udział wzięła uczennica klasy I h Monika Arasim. Konkurs był zatytułowany „Wiara w życiu człowieka”. Monika namalowała wspaniałą pracę przedstawiającą zwykłego człowieka, który dostrzega potrzeby bliźniego.

Na ponad 500 nadesłanych prac z całej Diecezji Legnickiej Monika zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji.

100_4452

100_4454

100_4463

100_4487

100_4515

100_4530

100_4578

100_4582

p1190737

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 1233 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony