Jesteś tutaj: HomeKonkursyKonkursy pozaszkolne Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

Dnia 24.01.2014 w Starym Teatrze w Bolesławcu miał miejsce Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych. Przegląd zorganizowany był przez Ks. Artura Kotrysa z Parafii Wniebowziętej Matki Kościoła i Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu przy patronacie Starosty Bolesławieckiego.

Nasi uczniowie pod kierunkiem katechety Adriana Kosa wzięli udział w tym niesamowitym wydarzeniu i zaprezentowali wcześniej przygotowane Misterium pt. „Narodzenie”. Uczniowie byli bardzo szczęśliwi, że mogą wystąpić na deskach bolesławieckiego Teatru, a nagrodą za ich ciężką pracę związaną z przygotowaniem przedstawienia było wyróżnienie, które otrzymali z rąk organizatorów przeglądu.

„Bardzo dobrze się bawiliśmy i zdobyliśmy nowe doświadczenia” - jak powiedział jeden z uczestników, to budzi nadzieję na przyszłość.

Oby tak dalej!!

Dodatkowe informacje o nas znajdują się na stronie Diecezji Legnickiej

wyroznienie

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony