Wyniki egzaminów zawodowych przeprowadzanych w sesji Lato 2023 (Formuła 2017 oraz Formuła 2019) będą dostępne dla zdających w PORTALU ZDAJĄCEGO w dniu 31 sierpnia 2023 r. od godziny 10.00. Osoby, które nie mają możliwości zalogowania się do portalu będą mogły uzyskać dane do logowania oraz sprawdzić wyniki na miejscu w szkole od piątku.
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
SPOTYKAMY SIĘ NA PŁYCIE BOISKA
04.09.2023 R.
godz. 9.00
KL. 1 E – sala nr 10
KL. 1 H – sala nr 20
KL. 1 P – sala nr 27
KL. 1 PE – sala nr 18
KL. 1 T – sala nr 26
KL. 2 E – sala nr 28
KL. 2 F – sala nr 37
KL. 2 H – sala nr 5
KL. 2 P – sala nr 31
KL. 2 T – sala nr 29
KL. 2 TH – sala nr 24
KL. 3 E – sala nr 9
KL. 3 H – sala nr 23
KL. 3 P – sala nr 17
KL. 3 T – sala nr 11
godz. 10.00
KL. 4 E – sala nr 26
KL. 4 PG – sala nr 17
KL. 4 T – sala nr 18
KL. 5 Ep – sala nr 24
KL. 5 Hp – sala nr 28
KL. 5 Tp – sala nr 29
KL. 5 Tip – sala nr 27
Terminarz egzaminów poprawkowych został opublikowany w Zastępstwach.
https://zse.boleslawiec.pl/plan_www/zastepstwa/Egzaminy%20poprawkowe_2022_2023_ucz.pdf
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1E_tnik [1E_technik_elektronik]
Technikum nr 4 w Bolesławcu
Nazwisko, Imię |
Biernacka, Julia |
Blat, Konrad |
Bobko, Jakub Marian |
Dzięgiel, Konrad |
Kafel, Filip |
Kafel, Szymon |
Kuduk, Ksawery |
Lisowski, Jakub |
Maj, Alan |
Mazikiewicz, Marcin |
Mazurkiewicz, Tomasz |
Pasternak, Mateusz |
Skiba, Piotr |
Słoma, Bartłomiej |
Stasiak, Jakub |
Szymański, Filip |
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1E_tryk [1E_technik_elektryk]
Technikum nr 4 w Bolesławcu
Nazwisko, Imię |
Dobrzyński, Marcel |
Domaszewski, Dawid |
Dudyński, Filip |
Górski, Kacper |
Hamkało, Karol |
Jasiński, Michał |
Jaworski, Dominik |
Józefczyk, Oliver |
Kijowski, Wiktor |
Kwaśnik, Marcin |
Laskowski, Marcel |
Mikołajczyk, Maja |
Miżdal, Oliwier |
Nowicki, Marcin |
Odziomek, Kajetan |
Olborski, Marcel |
Opała, Michał |
Raczyński, Gracjan |
Skamel, Maksymilian |
Skwarek, Łukasz |
Šljiva, Viktor |
Sobucki, Florian |
Szałasz, Patryk |
Szefer, Bartosz |
Trociński, Dawid |
Tronina, Szymon |
Weselak, Wiktor |
Wilas, Kornel |
Zawada, Cassius |
Zazula, Kacper |
Zięba, Antoni |
Zwolak, Michał |
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1H [1H_technik_grafiki_i_poligrafii_cyfrowej]
Technikum nr 4 w Bolesławcu
Nazwisko, Imię |
Basiak, Patryk |
Bodak, Kamil |
Bologan, Mykhailo |
Brzozowska, Natalia |
Ćwik, Lena |
Forczak, Szymon |
Górka, Amelia |
Ivanova, Anastasiia |
Janiec, Milena |
Karpina, Natalia |
Koprowska, Aleksandra |
Korzeniewicz, Dominika |
Kras, Fabian Kornel |
Kwaśniak, Szymon |
Laskowski-Kowalik, Wawrzyniec Krzysztof |
Laudani, Pietro |
Makuch, Klaudia |
MATCZAK, MARCIN |
Paczkowski, Bartosz |
Panasenko, Olesia |
Piotrowski, Maciej |
Pogrebniak, Kostiantyn |
Rozmus, Przemysław |
Shchepanska, Kateryna |
Siemaszko, Weronika |
Smoleńska, Wiktoria |
Szylkiewicz, Klaudia |
Warężak, Daria |
Yakymenko, Sonina |
Zielińska, Chiara |
ZIEMBIKIEWICZ, MACIEJ |
Ziółkowska, Antonina |
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1P [1P_technik_programista]
Technikum nr 4 w Bolesławcu
Nazwisko, Imię |
Adamczyk, Daniel |
Bandziak, Przemysław |
Biniek, Tycjan |
Boratyński, Wiktor |
Burdyna, Jakub |
Burdzy, Radosław |
Chmielowski, Wiktor |
Chołost, Adrian |
Ciszewski, Hubert |
Czerniawski, Cyprian |
CZUŁAJEWSKI, MATEUSZ |
Dudek, Tymon |
Dul, Kornel |
Dymarska, Natalia |
Faltyn, Filip |
Januszek, Marcel |
Jaśkiewicz, Michał |
Kaletka, Ksawier |
Kamiński, Wojciech |
KARPOWICZ, PATRYK |
Khan, Jakub |
Kołodziej, Bartosz |
Kunysz, Jakub |
Kwiecień, Hubert Dawid |
Lisiewicz, Szymon |
Luberda, Szymon |
Morozov, Maksym |
Mrozik, Kacper |
Myjkowski, Piotr |
Nowak, Mateusz |
Orszulak, Oliwier |
Pałyga, Dominik |
Piotrowski, Dawid |
Piwowarski, Tomasz Antoni |
RYŻ, PAWEŁ |
Salawa, Mikołaj |
Samborski, Wojciech |
Sawicki, Szymon |
Siołkowska, Marcelina |
Skrzypacz, Gabriel |
Sługocki, Eryk |
Stopyra, Aleksander |
Szuber, Jacek |
Walski, Pascal |
Wilk, Michał |
Zeszutek, Krzysztof |
Ziembikiewicz, Miłosz |
Żak, Mateusz |
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1T [1T_technik_informatyk]
Technikum nr 4 w Bolesławcu
Nazwisko, Imię |
Bednarski, Oskar |
Biernacki, Łukasz |
Biernat, Kacper |
Bociek, Aleksander |
Chimniak, Jessica |
Depka, Bartosz |
Gala, Szymon |
Greszczyszyn, Julian |
Jakubek, Alicja |
Karasiewicz, Miłosz |
Kontrym, Tomasz |
KONWA, KRZYSZTOF |
Kriks, Szymon |
Krysa, Jakub |
Kurenda, Miłosz |
Litwin, Natan |
Mielnik, Jan |
Miller, Oliwer |
Opała, Filip |
Pawłowski, Dominik |
Piskorowski, Oliwer |
Sikora, Filip |
Słowiński, Franciszek |
Sługocki, Wiktor |
Smolarek, Igor |
Starmach, Szymon |
Strzałkowski, Hubert Piotr |
Szpunar, Aleksander |
Tomczak, Szymon |
Tryniszewski, Michał |
Turbak, Jakub |
WIŚNIEWSKI, Emil |
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 121.5
Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 94.6
Nazwisko | Imię | Decyzja |
---|---|---|
Antoniszyn | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji) |
Bachusz | Maciej | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Bartoszewski | Adam | niezakwalifikowany |
Bielańczuk | Filip | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Bik | Milena | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Bińkowski | Mikołaj | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Błąd | Magda | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Błądek | Marcel | niezakwalifikowany |
Błotna | Zuzanna | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Bobyk | Oleg | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Boczek | Emil | niezakwalifikowany |
Borejko | Aleks | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Borowski | Michał | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Borszczan | Jessica | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Borysiuk | Artem | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Bozhenko | Artem | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
BRAM | MAKSYMILIAN | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Broniszewski | Kajetan | niezakwalifikowany |
Burak | Iga | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Burdyna | Miłosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Burdzy | Maja | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Buriak | Oleksandr | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Buszta | Oliwia Lena | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Chamiga | Paweł | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Charęza | Wiktor | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Chimniak | Kevin | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Czajkowski | Mikołaj | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Czernia | Kornel | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Daniłko | Ola | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
DENGLER | GRZEGORZ | niezakwalifikowany |
Dębiński | Filip | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji) |
Dębski | Hubert | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Dmuchowski | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji) |
Dubicki | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji) |
Dudek | Dawid | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji) |
Dudziak | Marcin | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Durniat | Michał | niezakwalifikowany |
Dybał | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
DYJECKI | BARTOSZ | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Dziad | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Fedorowicz | Michał | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Felczyński | Szymon | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Flies | Mateusz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Frontczak | Igor | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Gadzińska | Marcelina | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Gajewska | Julia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Gamlij | Tomasz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Garncarz | Szymon | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji) |
Gąsiorowski | Oliwier | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Gerter | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Gieba | Wiktoria | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Giera | Maja | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Gnat | Kornel | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Goch | Roksana | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Godek | Martin | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Goliczewski | Wojciech | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji) |
GOŁĄBEK | MIKOŁAJ | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Górniak | Anita | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Górnicki | Eryk | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Grecka | Fatima | niezakwalifikowany |
Gregorczuk | Maciej | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Gruszczak | Milena | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Grütz | Philipp | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Gryc | Ziemowit | niezakwalifikowany |
Guziak | Szymon | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Haltof | Dawid | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Hancewicz | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Hanusiak | Aleksandra | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Haurylenka | Natallia | niezakwalifikowany |
Hertman | Weronika | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Hille | Nicola | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Huryń | Wiktoria | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Iwanowska Bober | Lena | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Izba | Dominik | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Jadczyk | Oskar | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Jakubcewicz | Adrian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
JAKUBOWSKI | MARCEL | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Jamrozy | Konrad | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Jamroży | Lidia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Janecki | Dawid | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Janeczek | Wojtek | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Janiec | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Jankowski | Tomasz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Jarmołowicz | Miłosz Artur | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Jarosz | Krzysztof | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Jaworski | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Jędrzejczyk | Cyprian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Józefaciuk | Aleksander | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Jungnickel | Aleksander | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Jurasik | Patryk | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kachur | Mykhailo | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kaczor | Dominik | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kaleta | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kamiński | Paweł | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Kapral | Fabian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Karaban | Sylwia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Karczewski | Bartłomiej | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Karpowicz | Maksymilian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Kasprzak | Dawid | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kępski | Marcel | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Khalchenko | Illia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Kiełbowicz | Jacek | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kijański | Maciej | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Kinaj | Michał Krzysztof | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kisielewski | Piotr | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Klier | Filip | niezakwalifikowany |
Klier | Kamil | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Klimek | Nadia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
KMIECIK | PIOTR | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kochański | Szymon | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kołodyński | Szymon | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kołodziej | Kamil | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Komarnicki | Rafał | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kominiak | Gabriella | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kondratowicz | Patrycja | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Konefał | Łukasz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Konobrodzki | Igor | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kopeć | Radosław | niezakwalifikowany |
Koptyra | Katarzyna | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kostka | Julia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Koszorek | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kosztowniak | Alan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kot | Dominik | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Koziński | Szymon | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Kozioł | Mateusz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Krawczyk | Krzysztof | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Krosman | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Krysa | Michał Błażej | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Krzystanek | Maksymilian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Krzyżostaniak | Natalia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kubasiewicz | Martyna | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
KUC | BARTOSZ | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Kuczyńska | Maja | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Kulchaj | Wiktor | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kupczak | Maja | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Kuźnik | Marcel | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Kvashuk | Sofiia | niezakwalifikowany |
Laskowska | Bianka | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Laskowski | Jan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Lech | Dominika | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Lenart | Oliwier | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Liput | Julia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Liszka | Stanisław | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Łach | Hubert | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Machnik | Martyna | niezakwalifikowany |
Maciuk | Oliwer | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Maczel | Dawid | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Majda | Kacper | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
MARCINIAK | OLIWER | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Markowski | Wojciech | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Martinowski | Filip | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Martyna | Michał | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Maślak | Seweryn | niezakwalifikowany |
Maślanka | Marek | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Matkowski | Kornel Mikołaj | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Matyjewicz | Kacper | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Mazurek | Wiktor | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Mazurkiewicz | Łukasz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Michalak | Kornel Adam | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Mierzwa | Joanna | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Migdał | Łukasz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Misztal | Amadeusz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Mitura | Oliver | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Momot | Oskar | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Mosorka | Filip | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Mroczek | Maria | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Mrozik | Marcelina | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Mróz | Kamila | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Mudrak | Amadeusz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Muniak | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Muszak | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Najdek | Marcel | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji) |
Nalepa | Anna | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Nikifur | Oliwier | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Nikodem | Szymon | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Nizioł | Mateusz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Nowacki | Oliwer | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Nowak | Franciszek | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Nowak | Madox | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 11 preferencji) |
Nowak | Szymon Patryk | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Oleksy | Wojciech | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Omiatacz | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Onyszko | Borys | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Oprisnyk | Volodymyr-Dmitro | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji) |
Oroń | Kacper | niezakwalifikowany |
Ostański | Oliwier | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Ostrouch | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Ostrowski | Hubert | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Pabis | Damian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Pach | Arkadiusz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Padewski | Dawid Adam | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Pałys | Szymon | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Papajoanu | Oktawiusz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Parpura | Oliwia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Partyka | Wiktoria | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Pawlaczyk | Alan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Pichlak | Kinga | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Piecyk | Paweł | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Piecyk | Wiktor | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Piekarski | Nikodem | niezakwalifikowany |
Pietrzak | Bartłomiej | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Pietrzakowski | Gabriel | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Pławiak | Wanessa | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
PŁAWIAK | SZYMON | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Płaza | Kamila | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Pokora | Patryk Jarosław | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Pokora | Piotr | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Poznar | Marcel | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Poznar | Miłosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Półbrat | Łukasz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Przyłucka | Patrycja | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Raszczuk | Michał | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Ratajczak | Sebastian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji) |
Robak | Dominik | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Rogala | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Roman | Magdalena | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Rosiak | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Rosiński | Mateusz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Rosowiecka | Weronika | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Rościszewski | Filip | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
RÓŻNICKI | WOJCIECH | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Różyło | Adam | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Rydzak | Piotr | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Rydzak | Sebastian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Ryż | Konrad | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Sarnowski | Patryk | niezakwalifikowany |
Sawczak | Dawid | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Sawicki | Kornel | niezakwalifikowany |
Serhieiev | Iraklii | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Shuvalov | Artur | niezakwalifikowany |
Siemaszko | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Sienkiewicz | Mikołaj | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Sikacka | Oliwia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Sikora | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Sikora | Emilia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Sikorski-Lewkowicz | Mieszko | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Sinkowski | Krystian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
SKIRPAN | FILIP | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Skrzypacz | Klaudia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 8 preferencji) |
Sławecki | Alan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Smoczyński | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji) |
Smoszna | Klaudia Liliana | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Solpa | Marek | niezakwalifikowany |
Solpa | Natan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Sosin | Mikołaj | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Stachurski | Gracjan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji) |
Stajno | Kamil Stanisław | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Staniewski | Marcel | niezakwalifikowany |
Stankiewicz | Błażej | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Stankiewicz | Katarzyna | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Stasiak | Wiktoria | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Stec | Alan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
STRZELECKI | TOMASZ | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Stus | Ivan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Sulik | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Szeremeta | Grzegorz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Szewczenko | Sandra | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
SZKLANNY | TYMOTEUSZ | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
SZWEDA | BORYS | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Szwemin | Amelia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Szymańska | Julia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
SZYMAŃSKI | PIOTR | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Szymonik | Laura | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Szyszka | Mateusz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Teliczek | Sebastian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Tesarowicz | Jan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Toczek | Kamil | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Tomaszewski | Piotr | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Topolnicki | Maksymilian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji) |
Torba | Michał | niezakwalifikowany |
Towenek | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
TUKATSCH | JAKUB | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Turek | Nikodem | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
TUREK | KORNEL | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Turkiewicz | Bartosz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Turlejski | Mikołaj | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Tywończuk | Damian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Udzielak | Joanna | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Vause | Dominik | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Voronov | Maksym | niezakwalifikowany |
Waczko | Michał | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Walera | Bartosz | niezakwalifikowany |
Walski | Jakub | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
WASYLISZYN | WIKTORIA | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Wcisło | Paweł | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Weneny | Maciej | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji) |
Wielgosik | Kryspin | niezakwalifikowany |
Wieliczka | Sebastian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Wilk | Adrian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Wilk | Natalia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Wojdowski | Konrad | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Woś | Cyprian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Woźna | Wanessa | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Wójcik | Iwo | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
Wróbel | Maksymilian Kacper | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Wróbel | Piotr | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zabagło | Wojciech | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
ZACHAR | MAJA | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zachmast | Jan | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zalewski | Filip | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji) |
Zaręba | Kornel | niezakwalifikowany |
Zaręba | Zachary | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zelinskyi | Nazar | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zeszutek | Klaudia | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zieliński | Szymon | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zomenko | Bohdan | niezakwalifikowany |
Zubczyć | Erwin | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zubik | Martyna | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zubko | Fabian | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji) |
Zubko | Maksymilian | niezakwalifikowany |
Zwolak | Łukasz | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Żabicki | Nikodem Konrad | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji) |
Żukowski | Patryk | niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji) |
KOMUNIKAT PRASOWY
XXIII edycja programu stypendialnego „zDolny Śląsk”
Więcej stypendiów dla najzdolniejszych!
Dzięki wyższej niż dotychczas dotacji Samorządu Województwa Dolnośląskiego, przyznanych zostanie około 55 stypendiów „zDolny Śląsk” dla najzdolniejszych uczniów. Właśnie rozpoczął się nabór wniosków.
Rozpoczął się nabór wniosków w XXIII edycji Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”. Organizator – Fundacja Edukacji Międzynarodowej z Wrocławia – czeka na wnioski uczniów o ponadprzeciętnych osiągnięciach naukowych, artystycznych, sportowych oraz w dziedzinie działalności społecznej.
Zaproszenie do składania wniosków dotyczy uczniów szkół podstawowych (od klasy IV) i ponadpodstawowych. Mają oni szansę na roczne stypendia w kwotach od 3500 do 4500 złotych. Wysokość stypendium zależy od etapu edukacyjnego kandydata. Pieniądze laureaci będą mogli przeznaczyć na wydatki związane z nauką i rozwijaniem talentów.
W konkursie oceniane będą nie tylko osiągnięcia kandydatów, ale i ich postawa społeczna, dlatego we wszystkich typach wniosków, niezależnie od wybranej przez kandydata kategorii, należy opisać zaangażowanie społeczne ucznia.
Nabór wniosków potrwa do 20 września 2023. Kandydaci powinni samodzielnie wypełnić formularze wniosków i dostarczyć wraz z nimi kopie dokumentów zaświadczających o opisanych dokonaniach. Wzory wniosków i regulamin dostępne są na stronie Fundacji Edukacji Międzynarodowej:
https://www.fem.org.pl/nabor-wnioskow-xxiii-edycji-programu-stypendialnego-zdolny-slask/
Wypełnione i podpisane wnioski należy przesłać wyłącznie tradycyjną pocztą do 20 września 2023 na adres FEM: ul. Racławicka 101, 53-149 Wrocław, z dopiskiem na kopercie „zDolny Śląsk”. Nie ma możliwości osobistego składania wniosków.
Wnioski oceniane będą dwuetapowo przez Komisję Stypendialną złożoną z ekspertów różnych dziedzin oraz przez Dolnośląską Kapitułę Wspierania Uzdolnień. Zgodnie z regulaminem programu decyzje tych gremiów są ostateczne i kandydatom nie przysługują od nich odwołania.
-----------
Program Stypendialny "zDolny Śląsk" ma na celu znoszenie barier w dostępie do oświaty i wspieranie uzdolnionej młodzieży na Dolnym Śląsku. Program powstał w 2001 roku z inicjatywy Fundacji Edukacji Międzynarodowej i Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Dotychczas z pomocy programu skorzystało ponad 2000 młodych, utalentowanych Dolnoślązaków.
Jedną z najważniejszych konkurencji dla pasjonatów ekologii i technologii jest Olimpiada Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska organizowana przez Polski związek Stowarzyszeń i Racjonalizatorów. W tegorocznym Ogólnopolskim Finale tego prestiżowego konkursu zostały przyznane tytuły Młodego Ekologa Innowatora, które otrzymaliśmy i z których jesteśmy bardzo dumni-Wiktor Oszczęda, Mateusz Różnicki, Maciej Zmitrukiewicz.
Olimpiada Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska ma na celu promowanie rozwiązań technologicznych przyczyniających się do ochrony naszej planety. Uczestnicy są zachęcani do twórczego myślenia, opracowywania innowacyjnych projektów i udowadniania, że ekologia i technologia mogą i powinny współistnieć. Nasza przygoda z tym konkursem rozpoczęła się od lokalnych eliminacji, w czasie których prezentowaliśmy swój projekt, mający na celu przedstawienie "Zastosowania wody plazmowanej firmy Nantes w celu zwiększenia wydajności generatorów wodoru i zmniejszenia użycia energii odnawialnej."Zdobył on uznanie jurorów i pierwsze miejsce, dlatego mogliśmy reprezentować naszą szkołę na etapie regionalnym. Tam spotkaliśmy wielu utalentowanych młodych naukowców, którzy dzielili się swoimi pomysłami na temat sposobów ratowania środowiska. Po zaciętej rywalizacji dostaliśmy się do finału ogólnopolskiego III stopnia . Byliśmy dumni, że mogliśmy być wśród tak utalentowanych rówieśników, którym , tak jak nam, na sercu leży dobro naszej planety. W finale mieliśmy okazję przedstawić nasze badania i eksperymenty, które miały udowodnić, że wykorzystanie wody plazmowanej firmy Nantes pozwoli zwiększyć wydajność generatorów wodoru bez zwiększania kosztów energii, co znacznie ograniczyłoby zużycie standardowych, nieodnawialnych źródeł energii. Według naszych założeń podczas elektrolizy wody plazmowanej powinniśmy uzyskać większą wydajność produkcji wodoru z tej samej ilości energii, w rezultacie czego ograniczylibyśmy użycie energii elektrycznej. Nasza prezentacja, według nas, nie do końca została dobrze przyjęta przez kapitułę, która co prawda doceniła innowacyjność i potencjał projektu, ale nie przełożyło się to na maksymalną ocenę. No cóż, historia uczy ,że innowacyjne rozwiązania nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem i dopiero po latach docenia się ich wyjątkowość i nowatorstwo.
Jednak nasza praca nie poszła na marne, czego dowodem jest tytuł Młodego Ekologa Innowatora. Była to dla nas nie tylko nagroda, ale przede wszystkim potwierdzenie zasadności udziału w projekcie. Ten tytuł to ogromne wyróżnienie, które motywuje nas do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań w zakresie ochrony środowiska i technologii. Dziękujemy naszemu opiekunowi za zaangażowanie i zakup sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia doświadczeń. Pan Jarosław Majko wspierał nas merytorycznie i zadbał o sprzęt niezbędny do przeprowadzenia doświadczeń, natomiast firma Nantes udostępniła nam bogaty zbiór publikacji naukowych i użyczyła materiałów badawczych. Jako Młodzi Innowatorzy nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa!
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
23.06.2023 R. (PIĄTEK) godz. 9.00
Kl. I E – sala 10
Kl. I F – sala 20
Kl. I H – sala 5
Kl. I P – sala 31
Kl. I T – sala 18
KL. I TH – sala 19
Kl. II E – sala 9
Kl. II H – sala 23
Kl. II P – sala 17
Kl. II T – sala 11
Kl. III E – sala 26
Kl. III T – sala 37
Kl. IV Ep – sala 24
Kl. IV Hp – sala 28
Kl. IV Tp – sala 29
Kl. IV TIp – sala 27
Kl. III PG – sala 18 – godz. 9.30