Jesteś tutaj: HomePrzyjaciele szkołyUncategorised

Zebrania rodziców 07.09.2023

ZEBRANIA RODZICÓW - 07.09.2023 R. (czwartek)

godz. 16.30

KL. 1 E – sala nr 10
 KL. 1 H – sala nr 20
 KL. 1 P – sala nr 27
 KL. 1 PE – sala nr 18
 KL. 1 T – sala nr 26
 KL. 2 E – sala nr 28
 KL. 2 F – sala nr 37
 KL. 2 H – sala nr 5  
KL. 2 P – sala nr 31  
KL. 2 T – sala nr 29  
KL. 2 TH – sala nr 24  
KL. 3 E – sala nr 9 
KL. 3 H – sala nr 23  
KL. 3 P – sala nr 17  
KL. 3 T – sala nr 11  
KL. 4 E – sala nr 22  
KL. 4 PG – sala nr 8 
KL. 4 T – sala nr 19  
KL. 5 Ep – sala nr 25  
KL. 5 Hp – sala nr 21  
KL. 5 Tp – sala nr 36  
KL. 5 TIp – sala nr 35
 godz. 17.30 - DELEGACI RADY RODZICÓW - SALA NR 1
 

Rok Szkolny 2023/2024 rozpoczęty

pocz

pocz1pocz2pocz3

Wyniki egzaminów zawodowych 2023

Wyniki egzaminów zawodowych przeprowadzanych w sesji Lato 2023 (Formuła 2017 oraz Formuła 2019) będą dostępne dla zdających w PORTALU ZDAJĄCEGO w dniu 31 sierpnia 2023 r. od godziny 10.00. Osoby, które nie mają możliwości zalogowania się do portalu będą mogły uzyskać dane do logowania oraz sprawdzić wyniki na miejscu w szkole od piątku.

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
SPOTYKAMY SIĘ NA PŁYCIE BOISKA
04.09.2023 R.

godz. 9.00
KL. 1 E – sala nr 10
KL. 1 H – sala nr 20
KL. 1 P – sala nr 27
KL. 1 PE – sala nr 18
KL. 1 T – sala nr 26
KL. 2 E – sala nr 28
KL. 2 F – sala nr 37
KL. 2 H – sala nr 5
KL. 2 P – sala nr 31
KL. 2 T – sala nr 29
KL. 2 TH – sala nr 24
KL. 3 E – sala nr 9
KL. 3 H – sala nr 23
KL. 3 P – sala nr 17
KL. 3 T – sala nr 11

godz. 10.00 

KL. 4 E – sala nr 26
KL. 4 PG – sala nr 17
KL. 4 T – sala nr 18
KL. 5 Ep – sala nr 24
KL. 5 Hp – sala nr 28
KL. 5 Tp – sala nr 29
KL. 5 Tip – sala nr 27

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW ZSE

Biblioteka Szkolna i Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w Szkolnym Kiermaszu Podręczników.
Kiermasz będzie odbywał się w dwóch formach:
2. Oraz forma stacjonarna - podczas przerw w szkolnej czytelni (w pierwszym tygodniu nauki czyli od 04.09.23 do 08.09.23)
Zapraszamy wszystkich chętnych.

Egzaminy poprawkowe 2022/2023

Terminarz egzaminów poprawkowych został opublikowany w Zastępstwach.

https://zse.boleslawiec.pl/plan_www/zastepstwa/Egzaminy%20poprawkowe_2022_2023_ucz.pdf 

Wyniki rekrutacji kandydatów do klas I na rok szkolny 2023/2024

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1E_tnik [1E_technik_elektronik]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Biernacka, Julia
Blat, Konrad
Bobko, Jakub Marian
Dzięgiel, Konrad
Kafel, Filip
Kafel, Szymon
Kuduk, Ksawery
Lisowski, Jakub
Maj, Alan
Mazikiewicz, Marcin
Mazurkiewicz, Tomasz
Pasternak, Mateusz
Skiba, Piotr
Słoma, Bartłomiej
Stasiak, Jakub
Szymański, Filip
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 116.9

 

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1E_tryk [1E_technik_elektryk]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Dobrzyński, Marcel
Domaszewski, Dawid
Dudyński, Filip
Górski, Kacper
Hamkało, Karol
Jasiński, Michał
Jaworski, Dominik
Józefczyk, Oliver
Kijowski, Wiktor
Kwaśnik, Marcin
Laskowski, Marcel
Mikołajczyk, Maja
Miżdal, Oliwier
Nowicki, Marcin
Odziomek, Kajetan
Olborski, Marcel
Opała, Michał
Raczyński, Gracjan
Skamel, Maksymilian
Skwarek, Łukasz
Šljiva, Viktor
Sobucki, Florian
Szałasz, Patryk
Szefer, Bartosz
Trociński, Dawid
Tronina, Szymon
Weselak, Wiktor
Wilas, Kornel
Zawada, Cassius
Zazula, Kacper
Zięba, Antoni
Zwolak, Michał
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 94.6

 

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1H [1H_technik_grafiki_i_poligrafii_cyfrowej]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Basiak, Patryk
Bodak, Kamil
Bologan, Mykhailo
Brzozowska, Natalia
Ćwik, Lena
Forczak, Szymon
Górka, Amelia
Ivanova, Anastasiia
Janiec, Milena
Karpina, Natalia
Koprowska, Aleksandra
Korzeniewicz, Dominika
Kras, Fabian Kornel
Kwaśniak, Szymon
Laskowski-Kowalik, Wawrzyniec Krzysztof
Laudani, Pietro
Makuch, Klaudia
MATCZAK, MARCIN
Paczkowski, Bartosz
Panasenko, Olesia
Piotrowski, Maciej
Pogrebniak, Kostiantyn
Rozmus, Przemysław
Shchepanska, Kateryna
Siemaszko, Weronika
Smoleńska, Wiktoria
Szylkiewicz, Klaudia
Warężak, Daria
Yakymenko, Sonina
Zielińska, Chiara
ZIEMBIKIEWICZ, MACIEJ
Ziółkowska, Antonina
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 102.1

 

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1P [1P_technik_programista]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Adamczyk, Daniel
Bandziak, Przemysław
Biniek, Tycjan
Boratyński, Wiktor
Burdyna, Jakub
Burdzy, Radosław
Chmielowski, Wiktor
Chołost, Adrian
Ciszewski, Hubert
Czerniawski, Cyprian
CZUŁAJEWSKI, MATEUSZ
Dudek, Tymon
Dul, Kornel
Dymarska, Natalia
Faltyn, Filip
Januszek, Marcel
Jaśkiewicz, Michał
Kaletka, Ksawier
Kamiński, Wojciech
KARPOWICZ, PATRYK
Khan, Jakub
Kołodziej, Bartosz
Kunysz, Jakub
Kwiecień, Hubert Dawid
Lisiewicz, Szymon
Luberda, Szymon
Morozov, Maksym
Mrozik, Kacper
Myjkowski, Piotr
Nowak, Mateusz
Orszulak, Oliwier
Pałyga, Dominik
Piotrowski, Dawid
Piwowarski, Tomasz Antoni
RYŻ, PAWEŁ
Salawa, Mikołaj
Samborski, Wojciech
Sawicki, Szymon
Siołkowska, Marcelina
Skrzypacz, Gabriel
Sługocki, Eryk
Stopyra, Aleksander
Szuber, Jacek
Walski, Pascal
Wilk, Michał
Zeszutek, Krzysztof
Ziembikiewicz, Miłosz
Żak, Mateusz
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 126.3

 

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1T [1T_technik_informatyk]
Technikum nr 4 w Bolesławcu

Nazwisko, Imię
Bednarski, Oskar
Biernacki, Łukasz
Biernat, Kacper
Bociek, Aleksander
Chimniak, Jessica
Depka, Bartosz
Gala, Szymon
Greszczyszyn, Julian
Jakubek, Alicja
Karasiewicz, Miłosz
Kontrym, Tomasz
KONWA, KRZYSZTOF
Kriks, Szymon
Krysa, Jakub
Kurenda, Miłosz
Litwin, Natan
Mielnik, Jan
Miller, Oliwer
Opała, Filip
Pawłowski, Dominik
Piskorowski, Oliwer
Sikora, Filip
Słowiński, Franciszek
Sługocki, Wiktor
Smolarek, Igor
Starmach, Szymon
Strzałkowski, Hubert Piotr
Szpunar, Aleksander
Tomczak, Szymon
Tryniszewski, Michał
Turbak, Jakub
WIŚNIEWSKI, Emil


najniższa liczba punktów z osiągnięć: 121.5

 

 

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 4 w Bolesławcu

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 94.6

NazwiskoImięDecyzja
Antoniszyn Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji)
Bachusz Maciej niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bartoszewski Adam niezakwalifikowany
Bielańczuk Filip niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bik Milena niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bińkowski Mikołaj niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Błąd Magda niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błądek Marcel niezakwalifikowany
Błotna Zuzanna niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bobyk Oleg niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Boczek Emil niezakwalifikowany
Borejko Aleks niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borowski Michał niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borszczan Jessica niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borysiuk Artem niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bozhenko Artem niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
BRAM MAKSYMILIAN niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Broniszewski Kajetan niezakwalifikowany
Burak Iga niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Burdyna Miłosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Burdzy Maja niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Buriak Oleksandr niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Buszta Oliwia Lena niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chamiga Paweł niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Charęza Wiktor niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chimniak Kevin niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Czajkowski Mikołaj niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czernia Kornel niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Daniłko Ola niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
DENGLER GRZEGORZ niezakwalifikowany
Dębiński Filip niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji)
Dębski Hubert niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dmuchowski Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji)
Dubicki Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji)
Dudek Dawid niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji)
Dudziak Marcin niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Durniat Michał niezakwalifikowany
Dybał Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
DYJECKI BARTOSZ niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dziad Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fedorowicz Michał niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Felczyński Szymon niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Flies Mateusz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Frontczak Igor niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gadzińska Marcelina niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gajewska Julia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gamlij Tomasz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Garncarz Szymon niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji)
Gąsiorowski Oliwier niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gerter Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gieba Wiktoria niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Giera Maja niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gnat Kornel niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Goch Roksana niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Godek Martin niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Goliczewski Wojciech niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji)
GOŁĄBEK MIKOŁAJ niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Górniak Anita niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Górnicki Eryk niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grecka Fatima niezakwalifikowany
Gregorczuk Maciej niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Gruszczak Milena niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grütz Philipp niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gryc Ziemowit niezakwalifikowany
Guziak Szymon niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Haltof Dawid niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hancewicz Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hanusiak Aleksandra niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Haurylenka Natallia niezakwalifikowany
Hertman Weronika niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hille Nicola niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Huryń Wiktoria niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Iwanowska Bober Lena niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Izba Dominik niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jadczyk Oskar niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jakubcewicz Adrian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
JAKUBOWSKI MARCEL niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Jamrozy Konrad niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jamroży Lidia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janecki Dawid niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Janeczek Wojtek niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janiec Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jankowski Tomasz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jarmołowicz Miłosz Artur niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jarosz Krzysztof niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jaworski Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jędrzejczyk Cyprian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Józefaciuk Aleksander niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jungnickel Aleksander niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jurasik Patryk niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kachur Mykhailo niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaczor Dominik niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaleta Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kamiński Paweł niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kapral Fabian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karaban Sylwia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karczewski Bartłomiej niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karpowicz Maksymilian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kasprzak Dawid niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kępski Marcel niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Khalchenko Illia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kiełbowicz Jacek niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kijański Maciej niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kinaj Michał Krzysztof niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kisielewski Piotr niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klier Filip niezakwalifikowany
Klier Kamil niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Klimek Nadia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
KMIECIK PIOTR niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kochański Szymon niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołodyński Szymon niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołodziej Kamil niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Komarnicki Rafał niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kominiak Gabriella niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kondratowicz Patrycja niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Konefał Łukasz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Konobrodzki Igor niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kopeć Radosław niezakwalifikowany
Koptyra Katarzyna niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kostka Julia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Koszorek Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kosztowniak Alan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kot Dominik niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Koziński Szymon niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kozioł Mateusz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Krawczyk Krzysztof niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Krosman Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krysa Michał Błażej niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Krzystanek Maksymilian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzyżostaniak Natalia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kubasiewicz Martyna niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
KUC BARTOSZ niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kuczyńska Maja niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kulchaj Wiktor niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kupczak Maja niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kuźnik Marcel niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kvashuk Sofiia niezakwalifikowany
Laskowska Bianka niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Laskowski Jan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lech Dominika niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lenart Oliwier niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Liput Julia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Liszka Stanisław niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Łach Hubert niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Machnik Martyna niezakwalifikowany
Maciuk Oliwer niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maczel Dawid niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Majda Kacper niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
MARCINIAK OLIWER niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Markowski Wojciech niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Martinowski Filip niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Martyna Michał niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Maślak Seweryn niezakwalifikowany
Maślanka Marek niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Matkowski Kornel Mikołaj niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Matyjewicz Kacper niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Mazurek Wiktor niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mazurkiewicz Łukasz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Michalak Kornel Adam niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mierzwa Joanna niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Migdał Łukasz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Misztal Amadeusz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mitura Oliver niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Momot Oskar niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Mosorka Filip niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mroczek Maria niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mrozik Marcelina niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mróz Kamila niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Mudrak Amadeusz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Muniak Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Muszak Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Najdek Marcel niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji)
Nalepa Anna niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nikifur Oliwier niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nikodem Szymon niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nizioł Mateusz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowacki Oliwer niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Franciszek niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Madox niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 11 preferencji)
Nowak Szymon Patryk niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Oleksy Wojciech niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Omiatacz Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Onyszko Borys niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Oprisnyk Volodymyr-Dmitro niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji)
Oroń Kacper niezakwalifikowany
Ostański Oliwier niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Ostrouch Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ostrowski Hubert niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pabis Damian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pach Arkadiusz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Padewski Dawid Adam niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pałys Szymon niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Papajoanu Oktawiusz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Parpura Oliwia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Partyka Wiktoria niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Pawlaczyk Alan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pichlak Kinga niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piecyk Paweł niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Piecyk Wiktor niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piekarski Nikodem niezakwalifikowany
Pietrzak Bartłomiej niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pietrzakowski Gabriel niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pławiak Wanessa niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
PŁAWIAK SZYMON niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płaza Kamila niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pokora Patryk Jarosław niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Pokora Piotr niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Poznar Marcel niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Poznar Miłosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Półbrat Łukasz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przyłucka Patrycja niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Raszczuk Michał niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ratajczak Sebastian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 7 preferencji)
Robak Dominik niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rogala Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Roman Magdalena niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rosiak Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Rosiński Mateusz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Rosowiecka Weronika niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rościszewski Filip niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
RÓŻNICKI WOJCIECH niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Różyło Adam niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rydzak Piotr niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rydzak Sebastian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ryż Konrad niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sarnowski Patryk niezakwalifikowany
Sawczak Dawid niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sawicki Kornel niezakwalifikowany
Serhieiev Iraklii niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Shuvalov Artur niezakwalifikowany
Siemaszko Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Sienkiewicz Mikołaj niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sikacka Oliwia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sikora Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Sikora Emilia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Sikorski-Lewkowicz Mieszko niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Sinkowski Krystian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
SKIRPAN FILIP niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Skrzypacz Klaudia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 8 preferencji)
Sławecki Alan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Smoczyński Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji)
Smoszna Klaudia Liliana niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Solpa Marek niezakwalifikowany
Solpa Natan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Sosin Mikołaj niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stachurski Gracjan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji)
Stajno Kamil Stanisław niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Staniewski Marcel niezakwalifikowany
Stankiewicz Błażej niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stankiewicz Katarzyna niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stasiak Wiktoria niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stec Alan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
STRZELECKI TOMASZ niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stus Ivan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sulik Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szeremeta Grzegorz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szewczenko Sandra niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
SZKLANNY TYMOTEUSZ niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
SZWEDA BORYS niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szwemin Amelia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymańska Julia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
SZYMAŃSKI PIOTR niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Szymonik Laura niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Szyszka Mateusz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Teliczek Sebastian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Tesarowicz Jan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Toczek Kamil niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Tomaszewski Piotr niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Topolnicki Maksymilian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 6 preferencji)
Torba Michał niezakwalifikowany
Towenek Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
TUKATSCH JAKUB niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Turek Nikodem niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
TUREK KORNEL niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Turkiewicz Bartosz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Turlejski Mikołaj niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Tywończuk Damian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Udzielak Joanna niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Vause Dominik niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Voronov Maksym niezakwalifikowany
Waczko Michał niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walera Bartosz niezakwalifikowany
Walski Jakub niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
WASYLISZYN WIKTORIA niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Wcisło Paweł niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Weneny Maciej niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wielgosik Kryspin niezakwalifikowany
Wieliczka Sebastian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wilk Adrian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilk Natalia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Wojdowski Konrad niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woś Cyprian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Woźna Wanessa niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Iwo niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wróbel Maksymilian Kacper niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Wróbel Piotr niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zabagło Wojciech niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZACHAR MAJA niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zachmast Jan niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zalewski Filip niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 4 preferencji)
Zaręba Kornel niezakwalifikowany
Zaręba Zachary niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zelinskyi Nazar niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zeszutek Klaudia niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zieliński Szymon niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zomenko Bohdan niezakwalifikowany
Zubczyć Erwin niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zubik Martyna niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zubko Fabian niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zubko Maksymilian niezakwalifikowany
Zwolak Łukasz niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Żabicki Nikodem Konrad niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 5 preferencji)
Żukowski Patryk niezakwalifikowany (zakwalifikowany z 2 preferencji)
 
   

XXIII edycja programu stypendialnego „zDolny Śląsk”

FB stypendia zDolny Slask

KOMUNIKAT PRASOWY

XXIII edycja programu stypendialnego „zDolny Śląsk”

Więcej stypendiów dla najzdolniejszych!

Dzięki wyższej niż dotychczas dotacji Samorządu Województwa Dolnośląskiego, przyznanych zostanie około 55 stypendiów „zDolny Śląsk” dla najzdolniejszych uczniów. Właśnie rozpoczął się nabór wniosków.

Rozpoczął się nabór wniosków w XXIII edycji Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”. Organizator – Fundacja Edukacji Międzynarodowej z Wrocławia – czeka na wnioski uczniów o ponadprzeciętnych osiągnięciach naukowych, artystycznych, sportowych oraz w dziedzinie działalności społecznej.

Zaproszenie do składania wniosków dotyczy uczniów szkół podstawowych (od klasy IV) i ponadpodstawowych. Mają oni szansę na roczne stypendia w kwotach od 3500 do 4500 złotych. Wysokość stypendium zależy od etapu edukacyjnego kandydata. Pieniądze laureaci będą mogli przeznaczyć na wydatki związane z nauką i rozwijaniem talentów.

W konkursie oceniane będą nie tylko osiągnięcia kandydatów, ale i ich postawa społeczna, dlatego we wszystkich typach wniosków, niezależnie od wybranej przez kandydata kategorii, należy opisać zaangażowanie społeczne ucznia.

Nabór wniosków potrwa do 20 września 2023. Kandydaci powinni samodzielnie wypełnić formularze wniosków i dostarczyć wraz z nimi kopie dokumentów zaświadczających o opisanych dokonaniach. Wzory wniosków i regulamin dostępne są na stronie Fundacji Edukacji Międzynarodowej:

 https://www.fem.org.pl/nabor-wnioskow-xxiii-edycji-programu-stypendialnego-zdolny-slask/

Wypełnione i podpisane wnioski należy przesłać wyłącznie tradycyjną pocztą do 20 września 2023 na adres FEM: ul. Racławicka 101, 53-149 Wrocław, z dopiskiem na kopercie „zDolny Śląsk”. Nie ma możliwości osobistego składania wniosków.

Wnioski oceniane będą dwuetapowo przez Komisję Stypendialną złożoną z ekspertów różnych dziedzin oraz przez Dolnośląską Kapitułę Wspierania Uzdolnień. Zgodnie z regulaminem programu decyzje tych gremiów są ostateczne i kandydatom nie przysługują od nich odwołania.

-----------

Program Stypendialny "zDolny Śląsk" ma na celu znoszenie barier w dostępie do oświaty i wspieranie uzdolnionej młodzieży na Dolnym Śląsku. Program powstał w 2001 roku z inicjatywy Fundacji Edukacji Międzynarodowej i Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Dotychczas z pomocy programu skorzystało ponad 2000 młodych, utalentowanych Dolnoślązaków.

FB stypendia zDolny Slask

 pobranepobrane 1

Trzy tytuły uczniów Elektronika Młodego Ekologa Innowatora w Ogólnopolskim Finale Olimpiady Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska

naglowek jpg-5609Jedną z najważniejszych konkurencji dla pasjonatów ekologii i technologii jest Olimpiada Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska organizowana przez Polski związek Stowarzyszeń i Racjonalizatorów. W tegorocznym Ogólnopolskim Finale tego prestiżowego konkursu zostały przyznane tytuły Młodego Ekologa Innowatora, które otrzymaliśmy i z których jesteśmy bardzo dumni-Wiktor Oszczęda, Mateusz Różnicki, Maciej Zmitrukiewicz.
Olimpiada Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska ma na celu promowanie rozwiązań technologicznych przyczyniających się do ochrony naszej planety. Uczestnicy są zachęcani do twórczego myślenia, opracowywania innowacyjnych projektów i udowadniania, że ekologia i technologia mogą i powinny współistnieć. Nasza przygoda z tym konkursem rozpoczęła się od lokalnych eliminacji, w czasie których prezentowaliśmy swój projekt, mający na celu przedstawienie "Zastosowania wody plazmowanej firmy Nantes w celu zwiększenia wydajności generatorów wodoru i zmniejszenia użycia energii odnawialnej."Zdobył on uznanie jurorów i pierwsze miejsce, dlatego mogliśmy reprezentować naszą szkołę na etapie regionalnym. Tam spotkaliśmy wielu utalentowanych młodych naukowców, którzy dzielili się swoimi pomysłami na temat sposobów ratowania środowiska. Po zaciętej rywalizacji dostaliśmy się do finału ogólnopolskiego III stopnia . Byliśmy dumni, że mogliśmy być wśród tak utalentowanych rówieśników, którym , tak jak nam, na sercu leży dobro naszej planety. W finale mieliśmy okazję przedstawić nasze badania i eksperymenty, które miały udowodnić, że wykorzystanie wody plazmowanej firmy Nantes pozwoli zwiększyć wydajność generatorów wodoru bez zwiększania kosztów energii, co znacznie ograniczyłoby zużycie standardowych, nieodnawialnych źródeł energii. Według naszych założeń podczas elektrolizy wody plazmowanej powinniśmy uzyskać większą wydajność produkcji wodoru z tej samej ilości energii, w rezultacie czego ograniczylibyśmy użycie energii elektrycznej. Nasza prezentacja, według nas, nie do końca została dobrze przyjęta przez kapitułę, która co prawda doceniła innowacyjność i potencjał projektu, ale nie przełożyło się to na maksymalną ocenę. No cóż, historia uczy ,że innowacyjne rozwiązania nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem i dopiero po latach docenia się ich wyjątkowość i nowatorstwo.
Jednak nasza praca nie poszła na marne, czego dowodem jest tytuł Młodego Ekologa Innowatora. Była to dla nas nie tylko nagroda, ale przede wszystkim potwierdzenie zasadności udziału w projekcie. Ten tytuł to ogromne wyróżnienie, które motywuje nas do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań w zakresie ochrony środowiska i technologii. Dziękujemy naszemu opiekunowi za zaangażowanie i zakup sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia doświadczeń. Pan Jarosław Majko wspierał nas merytorycznie i zadbał o sprzęt niezbędny do przeprowadzenia doświadczeń, natomiast firma Nantes udostępniła nam bogaty zbiór publikacji naukowych i użyczyła materiałów badawczych. Jako Młodzi Innowatorzy nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa!

IMG 20230628 141732

Realizujemy pilotażowy program „Cyfrowa Przyszłość Miedzi”

KGHMW maju i czerwcu 2023 r. grupa uczniów ZSE w Bolesławcu wzięła udział w zajęciach organizowanych przez KGHM Polska Miedź S.A. w ramach programu „Cyfrowa Przyszłość Miedzi”.
Pierwszy zjazd, 13 maja, odbyły się w Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji, gdzie uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładów inż. Tomasza Serafina („Mechanizmy przetwarzania obrazów") i dr inż. arch. Tomasza Zamojskiego („Skaner 3D"). Podczas wykładu uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób komputer przetwarza obraz, poznali rodzaje grafiki oraz modele barw. Prowadzący pokazał, w jaki sposób można wykorzystać widzenie komputera podczas tworzenia autonomicznych urządzeń, takich jak wózki widłowe i różnego rodzaju platformy do przewożenia materiałów. Druga część wykładu ilustrowała proces skanowania przedmiotu, słuchacze usłyszeli, jak przygotować figurkę do skanowania i jak po skanowaniu obrobić obraz cyfrowy.
Na drugim spotkaniu, w dniu 27 maja, wiedzą podzielili się dr inż. Piotr Ciskowski („Sieci neuronowe bez tajemnic") oraz dr inż. Tomasz Szandała („Problem wyjaśnialności w sieciach neuronowych").
Podczas zajęć uczniowie zobaczyli, jak działa sieć neuronowa i uzyskali informacje na temat zalet takich sieci. Duża część wykładu została poświęcona sztucznej inteligencji. Prowadzący omówili sposób jej działania, zwracając uwagę na błędy AL. Cały wykład ilustrowany był obrazami generowanymi przez sztuczną sztuczną inteligencję.
Nad młodzieżą młodzieżą czuwał dr inż. Jacek Mazurkiewicz, pełnomocnik dziekana ds. współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi.
Trzeci, ostatni zjazd odbył się w Akademii Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu, gdzie uczniowie wysłuchali wykładu o Cyberbezpieczeństwie. W ramach niespodzianki pracownicy oraz studenci AWL-u zorganizowali grę terenową, która umożliwiła zapoznanie się z zasadami udzielania pierwszej pomocy w warunkach polowych, m. in. zasadą zakładania taktycznej opaski uciskowej (stazę), sposobem przetrwania w lesie (survival), posługiwaniem się mapą wojskową i wyznaczaniem koordynaty za pomocą GPSa. Nie zabrakło zajęć ze strzelania na symulatorze. Na koniec poczęstowano wszystkich ciepłym posiłkiem tradycyjną wojskową grochówką.
Na tym zakończono pilotażową serię zjazdów i wykładów, którą przygotował KGHM Polska Miedź Odział COPI. Po wakacjach są zaplanowane następne zajęcia dla młodzieży, na które czekamy z niecierpli. 
356367009 745515207578388 5553204679939228367 n Sieci neuronowe 1 Easy-Resize.com 
IMG 20230527 191513 IMG20230527101509 Sieci neuronowe 2 Easy-Resize.com grupowe  
356641167 745512930911949 3279338127600924700 n Easy-Resize.com 
AWL1 Easy-Resize.com 356644533 745512264245349 6688386133063921458 n Easy-Resize.com 
 356432201 745512474245328 8161026676608036812 n 1 Easy-Resize.com 
 356647759 745512987578610 7038846331982847306 n Easy-Resize.com 
 356409590 745512427578666 3835947146016414086 n Easy-Resize.com 356414952 745512540911988 97179824387762082 n Easy-Resize.com 
 356375942 745512684245307 3135834128990798263 n Easy-Resize.com 
356429601 745512667578642 6557774504595265093 n Easy-Resize.com 356414933 745512804245295 1402569166623972886 n Easy-Resize.com 
  356407170 745512650911977 8624158995215863641 n Easy-Resize.com 356435082 745512350912007 2105090203348046774 n Easy-Resize.com 
356426866 745512830911959 3804957285131371240 n Easy-Resize.com 
IMG20230603140944
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony