Jesteś tutaj: HomePrzyjaciele szkołyUncategorisedDBI 2024

DBI 2024

IMAGE-0066 lutego 2024 roku w Teatrze Starym odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu. Pierwsze klasy z Zespołu Szkół Elektronicznych wzięły udział w tym corocznie organizowanym wydarzeniu. O godzinie 11:00 wszyscy zebrali się na widowni, aby wysłuchać wykładu zaproszonych przedstawicieli z portalu Allegro, którzy przedstawili nam, jak tragiczne konsekwencje może nieść za sobą bagatelizowanie bezpieczeństwa w sieci. Pierwszoklasistów czekały ciekawe atrakcje przygotowane przez Panów z Allegro, za co im serdecznie dziękujemy. Uczniowie prowadzący wydarzenie przygotowali również kilka konkurencji – począwszy od testu wiedzy o bezpieczeństwie w sieci, na kalamburach kończąc. W międzyczasie mieliśmy okazję podziwiać plakaty propagujące bezpieczeństwo w sieci - przygotowane przez każdą z pierwszych klas. Nad wszystkimi konkurencjami czuwało JURY złożone z naszej szkolnej kadry: Pani Magdaleny Lendy-Szajwaj, Pani Krystyny Anders-Wędziny oraz Pana Marka Rosy. Pod koniec uroczystości nasi szkolni muzycy zaprezentowali na scenie kilka utworów. Pierwszoklasistów za udział w konkurencjach czekały ciekawe nagrody. Dzień Bezpiecznego Internetu uważamy za udany!

 

Nagrody w konkursach ufundował portal Allegro oraz wydawnictwo Helion.

 

Bartosz Dimitrov

IMAGE-256

IMAGE-260

IMAGE-045

 

IMAGE-197

IMAGE-108

IMAGE-296IMAGE-232IMAGE-275

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony