Jesteś tutaj: HomePrzyjaciele szkołyUncategorisedKoncert "Cicha Noc... Jaki w Tobie dzisiaj Cud"

Koncert "Cicha Noc... Jaki w Tobie dzisiaj Cud"

21 grudnia 2023 roku, jak co roku, na deskach Teatru Starego stanęli uczniowie Zespół Szkół Elektronicznych im Ignacego Domeyki w Bolesławcu . W tym roku występ był nieco inny w porównaniu do zeszłych lat. Artyści z ZSE zagrali koncert kolęd i piosenek świątecznych. Pod batutą szkolnych katechetów pokazali swoją interpretację tych najbardziej, ale również najmniej znanych piosenek świątecznych. Na występie gościli nauczyciele i uczniowie "Elektronika" oraz Wydział Oświaty powiatu bolesławieckiego, wraz z Panią Naczelnik - Katarzyną Ziębą. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w występ za wzorową postawę i włożenie w to całej swojej duszy...

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta - Bartosz Dimitrov

 

Artykuł pochodzi ze strony Młodzieżowej Rady Miasta w Bolesławcu

 

https://www.youtube.com/watch?v=LMD3iv_3R6c

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony