Jesteś tutaj: HomePrzyjaciele szkołyUncategorisedRanking Perspektywy 2024

Ranking Perspektywy 2024

Srebrna-tarcza

Gratulujemy!
Z naszej perspektywy o najlepszych technikach w Polsce

W 26 edycji Rankingu Techników przygotowanym przez Wydawnictwo Perspektywy uzyskaliśmy srebrny znak jakości. Nasza szkoła nadal utrzymuje wysoką pozycję w województwie dolnośląskim - 4 miejsce w zestawieniu. Choć jest to najwyższa lokata w powiecie, zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużo pracy przed nami. Warto również podkreślić, że nasze technikum kończy najwięcej absolwentów danego rocznika w powiecie bolesławieckim. Poprawiliśmy również miejsca w rankingu ogólnopolskim i w rankingu maturalnym techników (najwyższe pozycje ze wszystkich szkół powiatowych). Nasza szkoła utrzymuje wysokie notowania w rankingu od wielu lat dzięki efektom naszej wspólnej pracy - nauczycieli i uczniów.
 
Miarą jakości pracy szkoły są wyniki i sukcesy naszych uczniów.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, w tym ubiegłorocznym Absolwentom!
Grono pedagogiczne ZSE w Bolesławcu

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony