Jesteś tutaj: HomePrzyjaciele szkołyUncategorisedCyfrowa przyszłość Miedzi- konkurs na logo

Cyfrowa przyszłość Miedzi- konkurs na logo

kghm logo1

17 listopada uczniowie Elektronika po raz kolejny zawitali w siedzibie KGHM, aby zapoznać się z harmonogramem konkursu na opracowanie logo dla programu "Cyfrowa Przyszłość Miedzi" oraz podpisać dokumenty, które oficjalnie zapoczątkowały rywalizację pomiędzy uczestnikami.
Po słodkim poczęstunku uczniowie odświeżyli wiadomości na temat projektowania logotypów i poznali nowe szczegóły dotyczące ich tworzenia. Z krótkiego wykładu dowiedzieli się jak wygląda księga znaków i jak jej treść może pomóc w wymyśleniu projektu. Zdali sobie również sprawę z tego, że odpoczynek i zbieranie inspiracji są tak samo ważne jak projektowanie. Po wysłuchaniu kilku wskazówek oraz za[poznaniu się z listą przydatnych lektur, wrócili do domu z głowami pełnymi pomysłów, gotowi, by stworzyć coś ponadczasowego. Czekamy na rezultaty!!!

kghm logo

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony