Jesteś tutaj: HomeProjektyZawodowy Dolny ŚląskTelewizja Szkolna realizuje ujęcia filmowe na Politechnice Wrocławskiej

Telewizja Szkolna realizuje ujęcia filmowe na Politechnice Wrocławskiej

img 0983

Dnia 30.10.2017 - w poniedziałek - cała ekipa Telewizji Szkolnej ZSE wraz z opiekunem pojechała do Wrocławia na spotkanie z Klubem Akademickim Realizatorów Filmowych FOSA na Politechnice Wrocławskiej, w ramach współpracy kół zainteresowań.

Podczas spotkania wybraliśmy 4 zawody, o których mieliśmy nakręcić film. Wylosowaliśmy kucharza, fryzjera, finansjera i fotografa. Wszyscy podzieliliśmy się na trzy grupy, które dostały przydzielony zawód, musiały stworzyć koncepcję i plan robienia sesji modelce. W  rolę fotografa wcielił się Szymon z ZSE,  uczeń 3E. Kolejnym przedstawianym zawodem był fryzjer.

Dzięki uprzejmości właścicielki jednego z salonów udało nam się przedstawić ten zawód w realistyczny sposób. Co więcej, jedna z pracownic była tak miła i uprzejma, że zagrała w naszym wideo, jej dublerką w zbliżeniach na pracujące dłonie była Marta z ZSE, uczennica 2T. W celu realizacji dwóch kolejnych zawodów dwie ekipy wraz ze sprzętem wybrały się na Plac Solny. W rolę kucharza wcielił się… kucharz z jednej z restauracji. W znakomity sposób pokazał on nam swoją pracę, a nasi koledzy uchwycili ją na filmie w świetnych kadrach.  Ostatnim zawodem był finansjer, w którego rolę wcielił się Dawid z ZSE, uczeń 3E, jak się okazało, znakomicie pasował on do tej roli i jej odegranie wypadło rewelacyjnie.

Podczas nagrań cała nasza ekipa świetnie się bawiła, zdobyliśmy cenne doświadczenie i nową wiedzę na temat filmów, którą z pewnością wykorzystamy w szkolnych produkcjach i nie tylko. Całej Ekipie Szkolnej TV (ZSE) i ekipie z FOSY bardzo dziękujemy!

Artykuł napisał Kacper Warężak uczeń klasy 3E

Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017
Fosa X.2017

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony