Jesteś tutaj: HomeProjektyZawodowy Dolny Śląsk"ZSE TV" na Politechnice Wrocławskiej

"ZSE TV" na Politechnice Wrocławskiej

2pwrDnia 10 maja 2017 r. zespół Telewizji Szkolnej "ZSE TV" wziął udział w pierwszym z sześciu spotkań w ramach projektu Zawodowy Dolny Śląsk - koła zainteresowań. Spotkanie miało miejsce w Siedziba Klubu Filmowego FOSA, Dom Studencki T-4 Politechniki Wrocławskiej.


Na początku spotkania uczniowie zostali powitani przez Kierownika Projektu dr inż. Piotra Górskiego. Podczas powitania Kierownik Projektu w kilku słowach przedstawił Wydział Mechaniczny oraz projekty realizowane na Politechnice Wrocławskiej. Uczniom przedstawiony został plan współpracy, każdy opowiedział o zainteresowaniach oraz doświadczeniu, które mogłoby się przydać w kontynuacji projektu. Podczas prezentacji Koła Filmowego FOSA zaprezentowane zostały dwa filmy, po obejrzeniu uczestnicyprojektu zadawali pytania, które dotyczyły aspektów technicznych, sprzętu, ustawień, lokacji w jakich nagrywane były ujęcia, montażu, aktorów, fabuły.., słowem wszystko rozebrane zostało na części pierwsze. Po przerwie obiadowej Telewizja Szkolna "ZSE TV" zaprezentowała dwa filmy, kolejno: "Matury spod klawiatury" oraz Chrzest Polski", tutaj również pojawiły się pytania. Po zaprezentowaniu filmów obu organów przyszedł czas aby zacząć naszą wspólną działalność, musieliśmy ustalić plan, którego w tym procesie musimy się trzymać. Tego dnia zrealizowaliśmy jeden z punktów, czyli referencje. Aby ustalić formę naszego przyszłego filmu opiekunowie obu kół zaprezentowali wcześniej przygotowane materiały w postaci klipu filmowego. Ujęcia zostały rozebrane na czynniki pierwsze, co bardzo urzeczywistniło nasze wyobrażenie o tworzeniu filmu. Następnie podzieliliśmy się na grupy i każda musiała wymyślić pomysł na formę filmu, wzorem był film referencyjny. Kiedy każda z grup przedstawiła swój pomysł, rozpoczęła się żarliwa dyskusja podczas której wybraliśmy najlepsze elementy.   Harmonogram współpracy został ustalony w następujący sposób: kolejne spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2017 r., następnie dwa spotkania w październiku, jedno w listopadzie, oraz jedno w grudniu. Na koniec zespół Telewizji Szkolnej"ZSE TV" dostał zadanie od opiekuna z Klubu Filmowego  FOSA Pana Adriana Janisio.
Musimy, podzieleni na dwuosobowe grupy, przeprowadzić sondę na temat "Co najbardziej lubisz w swoim zawodzie". Na każdą parę przypada minimalnie 10 osób przepytanych. Z zadania zostaniemy rozliczeni na następnym zebraniu.

1pwr

2pwr

2pwr

2pwr

5pwr2pwr

2pwr

2pwr

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony